Jak zpestříte svůj milostný život?

In Doporučujeme

Dlouhodobé vztahy vyžadují pořádnou porci práce. Dříve či později si totiž uvědomíte, že začínáte pozorovat prvotní náznaky nebezpečného stereotypu. Ten dokáže zničit i nejsilnější pouto. Jakým způsobem opět zažehnout jiskru v posteli?

Vyzkoušejte nové věci

Ačkoliv se to snadno řekne, ale hůře udělá, rozhodně čas od času musíte přijít s něčím novým a neotřelým. Někdo rád zkouší neobvyklá místa, jiný si zase zahraje nejrůznější role. Drtivá většina lidí však ocení erotické hračky pro dospělé. Ty byste našli v šuplících většiny svých známých.

Pánové mají velmi rádi především vibrační kroužky. Ty si zkrátka a dobře navlečete na svůj penis, co nejdále to půjde. Díky těsnému obepnutí ovlivní krevní oběh, a tak se dočkáte pevnější a citlivější erekce. K tomu připočtěte příjemné vibrace a máte jasno.

Dámy mají zase rády anální kolíky. Nemusíte se ničeho bát – přichází totiž v pestré škále velikostí, materiálů, tvarů i provedení. Ať už jste tedy v tomto ohledu úplná začátečnice, nebo máte své zkušenosti, snadno si přijdete na to své.

Vyberte si sami

Vyjmenovat všechny oblíbené pomůcky by vydalo na samotnou knihu. Jmenovat můžeme například klasická dilda či vibrátory, umělé vagíny Fleshlight, pouta, bičíky, sady na svazování a další a další vybavení. Každý z nás má přece jen jiné touhy a vkus. Důležité je, abyste se o tomto tématu pobavili společně a vybrali ideální předměty pro oba.

S tímto výběrem vám pomohou například webové stránky oblíbeného e-shopu Vibratory-online.cz. Ty najdete pod výše vloženými odkazy.

Během několika málo kliknutí si můžete prohlédnout stovky a stovky zajímavých pomůcek za super ceny. Ať už si objednáte jakékoliv, doručení probíhá zcela diskrétně, takže se nemusíte bát prozrazení. Při nákupu nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Mobile Sliding Menu