Kvízy, zábava nejen na jeden večer!

In Zábava

V dnešní uspěchané době si člověk musí stále více vážit jistot v podobě rodiny a přátel, které mu život nabízí. Člověk je v jednom kole mezi prací a domovem, přičemž pracovní povinnosti u mnoha z nás začínají převládat a určovat náš osobní život, na který nezbývá tolik času. Večer s přáteli se tak stává čím dál tím vzácnější, ale neměli bychom zapomínat, že právě s nimi člověk může zvolnit a alespoň na chvíli vypnout, což je v této době velice důležité.

     A tak stále oblíbenějším zpestřením dnešního posezení s přáteli se stávají kvízy. Smyslem je znovu se potkávat, najít si čas, utvořit tým, pojmenovat ho a přihlásit se na nějaký kvíz, který se koná ve Vašem okolí. Na internetových stránkách jsou mapy s kvízy, které se konají po celé České republice, stačí si jen vybrat místo, které máte ve svém okolí rádi a čas, který Vám nejvíce vyhovuje. Ve skupině maximálně osmi přátel, pak můžete strávit poklidný večer, který je prokládaný otázkami zaměřenými na nejrůznější témata. Mezi sebou pak soutěží jednotlivé týmy, které vždy ve skupině rozmýšlí nad správnou odpovědí. Kol je dohromady pět a v každém jsou dva tematické okruhy. Po každém kole se určuje pořadí týmů, abyste věděli, jak si daný večer stojíte.

     Během jednoho večera tak zjistíte mnoho nejrozmanitějších informací i o tématech, o kterých jste nikdy více nepřemýšleli. Kvízy bývají vyvážené, takže se často objevují otázky zaměřené na aktuality, sport, biologii, zeměpis či dějepis, ale objevují se i témata jako videohry, americké seriály, technologie či fantasy. Vybrat si můžete z obecných kvízů, které se konají každý týden, ale navštívit můžete i tematicky zaměřený kvíz, který pak celý večer pokrývá do hloubky pouze jedno vybrané téma. Ověřit si můžete i znalosti v oblasti hudby, jelikož nedílnou součástí kvízu bývá přehrání nejrůznějších melodií a skladeb. Úkolem je pak určit, kdo daný text zpívá, a jak se píseň jmenuje. Kvízy jsou jak pro mladší, tak pro straší generace, a právě jeho rozmanitost nahrává těm, kteří si utvoří, co nejrůznorodější partu. Kvíz je tak ideální, jak pro party kamarádů, tak i pro posezení celé rodiny.

Vícegenerační zábava, která může propojit celou rodinu.

     Kvízy si lze zakoupit na vlastní večery či firemní akce, ale jednodušší je přijít s přáteli do hospody a nechat si otázky předčítat, ve skupině se poradit a zjistit, jak si v porovnání s ostatními Váš tým vede. Výzvou bývají i panáky, za které jsou plusové body, a kterými lze obrátit předem se vyvíjející hru, ale také uvolnit večer a lépe se poznat. Nikdo nemá dovoleno používat mobilní telefony, takže nemají velkou výhodu „mlaďáci“, co umí rychle hledat informace na internetu, jak by mohlo někoho napadnout.

     Ať už si chcete doplnit vědomosti, nebo jen zpestřit posezení s přáteli jsou kvízy zábavou, za kterou se opakovaně vrací tisíce lidí v každotýdenních intervalech a nad sklenkou něčeho dobrého si opakují vědomosti, které již dávno zapomněli.

     A kvízem večer samozřejmě nekončí, pouze ho příjemně začne, Vás to přiměje udělat si čas, setkat se s přáteli a určitě se dozvíte i mnoho nových informací.

You may also read!

Proč se vyplatí investovat do koupacího sudu? Důvodů je hned několik

Koupací sud slouží nejen k relaxaci a odpočinku, ale horká voda má pozitivní dopad také na lidský organismus. Po

Read More...

Elektronické cigarety jsou výborné pro odvykání

Leckterý milovník tabáku se dnes potýká s finančními problémy, jelikož cigarety a doutníky jdou cenově neustále nahoru a nezdá

Read More...

Výkonný mobil za několik tisíc? Rozhodně ano

Nezáleží na tom, jestli svůj telefon používáte k práci, studiu, jako navigaci do auta, pomocníka během socializace nebo pro

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu