Přeprava strojů již není problém

In Doporučujeme

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování. Někdy je stěhování strojů nezbytností. Ať již se firma stěhuje, rozšiřuje a rozjíždí jiné provozy, nebo třeba prodává svůj stávající strojový park, a naopak, potřebuje dovézt nové stroje a případně je rovnou i instalovat.

Svěřte stěhování továrny odborníkům

Vyřešit přesun strojních zařízení je práce pro odborníky. Mnohdy může jít o velice komplikovaná řešení, kdy stroje stěhujeme nejen v rámci menší oblasti či České republiky, ale i do jiného státu. Na stěhování strojů se specializuje společnost AIS EURELO. Firma nabízí transport průmyslových zařízení a stěhování strojů či celých továren i mezi jednotlivými státy.

Přestěhovat těžké či velké stroje je náročná operace. Je nutné zajistit vozový park i vhodnou manipulační techniku, odborníky na demontáž, montáž i logistiku v nadrozměrné přepravě. Díky službám společnosti AIS EURELO se stresu ze stěhování strojů zbavíte. Firma má kompletní strojové vybavení, vozový park, specialisty i know-how pro tyto práce. Na mezinárodní stěhování se specializuje již 40 let a má velké množství pozitivních referencí.

Stěhování továrny na klíč

Stěhování továrny není rozhodně pouhá přeprava strojů. AIS EURELO poskytuje služby kompletně, kdy celý proces začíná tím, že vám je přidělen projektový manažer. Ten posoudí rozsah celého projektu, vypracuje kompletní harmonogram a postup stěhování se zapracováním všech specifických požadavků ze strany zákazníka. Firma projekty realizuje bez zbytečného odkladu a stroje přepravuje včetně vyřízení všech přepravních dokumentů v příslušných jazycích, a to podle zemí, přes které se přeprava realizuje. Stroje jsou na místě rovněž nainstalovány. Firma komplexně připraví podlahu pro instalaci zařízení, včetně jádrového vrtání.

You may also read!

Služba výkup vraků je cestou, jak získat peníze v hotovosti

Potřebujete peníze v hotovosti? Možností je méně, než by se mohlo zdát. Pokud však máte nepotřebný automobil, prodejte jej.

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Přemýšlíte nad originálním způsobem propagace vaší firmy? Zkuste reklamní předměty

Vrhnout se do světa podnikání vyžaduje pořádnou dávku odvahy a ohromné odhodlání. Ať už se pohybujete v jakémkoliv odvětví,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu