Přeprava strojů již není problém

In Doporučujeme

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování. Někdy je stěhování strojů nezbytností. Ať již se firma stěhuje, rozšiřuje a rozjíždí jiné provozy, nebo třeba prodává svůj stávající strojový park, a naopak, potřebuje dovézt nové stroje a případně je rovnou i instalovat.

Svěřte stěhování továrny odborníkům

Vyřešit přesun strojních zařízení je práce pro odborníky. Mnohdy může jít o velice komplikovaná řešení, kdy stroje stěhujeme nejen v rámci menší oblasti či České republiky, ale i do jiného státu. Na stěhování strojů se specializuje společnost AIS EURELO. Firma nabízí transport průmyslových zařízení a stěhování strojů či celých továren i mezi jednotlivými státy.

Přestěhovat těžké či velké stroje je náročná operace. Je nutné zajistit vozový park i vhodnou manipulační techniku, odborníky na demontáž, montáž i logistiku v nadrozměrné přepravě. Díky službám společnosti AIS EURELO se stresu ze stěhování strojů zbavíte. Firma má kompletní strojové vybavení, vozový park, specialisty i know-how pro tyto práce. Na mezinárodní stěhování se specializuje již 40 let a má velké množství pozitivních referencí.

Stěhování továrny na klíč

Stěhování továrny není rozhodně pouhá přeprava strojů. AIS EURELO poskytuje služby kompletně, kdy celý proces začíná tím, že vám je přidělen projektový manažer. Ten posoudí rozsah celého projektu, vypracuje kompletní harmonogram a postup stěhování se zapracováním všech specifických požadavků ze strany zákazníka. Firma projekty realizuje bez zbytečného odkladu a stroje přepravuje včetně vyřízení všech přepravních dokumentů v příslušných jazycích, a to podle zemí, přes které se přeprava realizuje. Stroje jsou na místě rovněž nainstalovány. Firma komplexně připraví podlahu pro instalaci zařízení, včetně jádrového vrtání.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu