S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

In Doporučujeme

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk, který dává organismu pořádně zabrat. Navíc kouření je extrémně drahé, jelikož tabákové produkty každým rokem zdražují často i o desetikoruny.

Není tudíž divu, že se nemalé množství lidí milujících nikotin rozhodlo dát přednost elektronickým variantám, jež nejenže vyjdou finančně lépe, ale zároveň jsou o dost zdravější.

Žádné toxické látky

I když také žvýkání, respektive šňupání tabáku může způsobit lidskému tělu nenapravitelné škody, nejvíce tabák škodí, když se zapálí. Při hoření se totiž vytváří i látky, které by za normálních okolností člověk inhalovat nechtěl. Dehet, benzen a další jedy však kuřáci vdechují dnes a denně a přesně to je ničí, nikoliv samotný nikotin.

Elektronické cigarety mají velkou výhodu v tom, že nehoří. Náplně se zde nezapalují, nýbrž pouze zlehka zahřívají. Díky tomu žádné výše zmíněné substance při vapování nevznikají.

Vapovat se dá skoro kdekoliv

Pár let nazpátek bylo ještě možné inhalovat tabákové výrobky takřka všude, ovšem to už je dnes minulost. Na kouření klasických cigaret a doutníků na veřejnosti je v současné době pohlíženo negativně a už nějaký ten pátek není možné zapálit si v restauraci či dokonce v hospodě.

Kdo však místo kouření vapuje, má možností mnohem více. Nejenže je umožněno zapnout si elektronickou cigaretu zcela beztrestně v jakémkoliv restauračním zařízení, ale zároveň třeba i v zoo.

Jednorázové modely jsou v módě

Většina lidí zná hlavně klasické modely e-cigaret, jež se musí pravidelně nabíjet a zároveň v nich měnit náplně. Běžně se ovšem dají pořídit i jednorázové elektronické cigarety, které jsou stále populárnější.

Nemusí se nabíjet, nemění se v nich příchutě, a když náplň dojde, cigareta se zahodí a koupí se nová. Dle typu nabízí jedna taková cigareta 300–600 potáhnutí. Tyto druh elektronického kuřiva už v současné době prodává leckdo. Kdo však touží po skutečné kvalitě, sáhne po značce ELF BAR https://elfbars.cz.

You may also read!

Lákají vás investice, ale nechcete celé dny sledovat grafy? Známe řešení

Pod tíhou silné inflace stále větší množství lidí přemýšlí nad tím, jak ochránit své těžce vydřené peníze. Přece jen

Read More...

Kuchyň na míru dokonale využije prostor místnosti

V nábytkářském průmyslu se velice často skloňuje slovní spojení na míru, a to především v oblasti kuchyní. Samozřejmě jsou

Read More...

Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové

Read More...

Mobile Sliding Menu