5 rad, jak vybrat přepravky na ovoce a zeleninu

In Nezařazené

Správné skladování ovoce a zeleniny není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Je totiž potřeba splnit několik důležitých úkolů, aby byl naplno využit sklad a ovoce se během manipulace pokud možno nepoškodilo. Co tedy musí splňovat takové kvalitní plastové přepravky? To se dozvíte přímo v tomto článku s 5 radami pro snadný výběr ideálního řešení.

Správné rozměry

Aby přepravky na ovoce poskytovaly dobrou službu, musí být vybrané s ohledem na skladovanou komoditu. Jiné nároky mohou mít bedny na jablka s přepravkami, kam budete chtít uložit například mrkev. Záleží také na tom, jestli jde o krátkodobé stěhování, nebo o potřebu uložení na delší dobu. Samozřejmostí by mělo být i zvážení celkových skladovacích možností. Zvolené přepravky by totiž měly být kompatibilní například s paletou či regálovým systémem, protože jedině tak je možné naplno využít dostupný prostor.

Kvalitní a pevný materiál

Kvalitní přepravky na zeleninu a ovoce se mohou pochlubit pevným materiálem. Tento druh plastu odolává i většímu zatížení. Velké bedny mají velmi dobrou nosnost, takže jsou vhodné i pro uskladnění většího množství dané komodity. Pevnost materiálu jde navíc ruku v ruce s životností a možnostmi pro opakované využití, což je parametr, který dodává pořízení těchto přepravek ekonomický smysl.

Hygienicky nezávadné a vhodné pro kontakt s potravinami

Všechny bedny na ovoce navíc musí splňovat nutné hygienické předpoklady. Rozhodně tak nestačí pořídit kdejaké bedny, ale musí jít skutečně o přepravky určené pro kontakt s potravinami. Investice do kvalitního skladovacího vybavení tak pomáhá předcházet i případným problémům s hygienou. Snadná omyvatelnost plastu je tak velkou předností těchto beden.

Praktické pro skladování

Od vybraných přepravek na ovoce a zeleninu chtějte také snadné skladování. To v praxi znamená otvory pro manipulaci nebo možnost stohování na sebe pro skladování ve vertikálním směru. Takové přepravky by navíc měly nabízet stabilitu. Variant a konkrétních modelů přepravek existuje celá řada, takže není problém vybrat ideální řešení snad pro každý sortiment. A pokud si s výběrem nejste jistí sami, vždy je možné požádat o pomoc obchodního zástupce společnosti zaměřené právě na přepravky a skladovací kontejnery.

Snadná údržba

V souvislosti s opakovaným používáním, aby se pořízení přepravek opravdu vyplatilo, berte ohled také na údržbu a čištění. Kvalitní pevný plast nabízí široké možnosti údržby a perfektního umytí pro bezproblémové využití na další skladování. Takové přepravky rázem představují cenově zajímavou investici s menšími dopady na životní prostředí v porovnání s jednorázovými variantami či měkčími plastovými nádobami, které toho tolik nevydrží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also read!

Je kratom tvrdá droga, nebo zázrak z přírody, který je trnem v oku farmaceutických gigantů ?

Trnem v oku kratom jistě je a to z prostého důvodu, kratom prostě funguje stejně jako drahá antidepresiva a

Read More...

4 důvody, proč si při zařizování bytu zvolit vestavěný nábytek

Stěhujete se do nového bytu a potřebujete jej vybavit novým nábytkem? Při volbě skříní a komod je vždy vhodné

Read More...

3 druhy dílenského vybavení a přepravek pro zařízení skladu

Potřebujete zařídit dílnu nebo přehledně vybavit sklad? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde najdete několik

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu