Chcete tetování? Poradíme vám, jak vybrat vhodný tetovací salón

In Doporučujeme

V současné době je tetování vnímáno i jako módní doplněk, zatímco v minulosti symbolizovalo spíše kriminalitu, ovšem takové doby jsou naštěstí pryč. Pokud se vám tetování líbí a plánujete se ozdobit nějakým obrázkem či nápisem i vy, nepodceňujte výběr vhodného salónu.

Pamatujte na to, že není tatér jako tatér. Zatímco jeden má svůj vlastní styl, druhý zase začíná a výsledek by nemusel být podle vašich představ. Jestliže se jedná o první tetování, o němž nemáte ještě úplně přesné představy, tatér vám poskytne i cenné rady a tipy.

Bezpečnost, kvalita a hygiena

Jakmile do vyhledávače zadáte termín jako „tetování Praha“, nabídne se vám celá řada salónů. Přečtěte si však recenze, jestli dodržuje všechny hygienické podmínky. Důležité je, aby tatér používal kvalitní nástroje a odváděl svou práci ve sterilním prostředí.

Tetování je něco jako umění. V moderním pražském studiu Unholy Tattoo se zaměřují na kvalitu, a především originalitu tetování. I vy můžete mít na svém těle jedinečné výtvory, které nenosí nikdo jiný na světě.

Vzory, obrázky i ornamenty

Klidně se zeptejte na techniku tetování. Tatér vám prozradí, co všechno pro svou práci využívá. Stejně tak si ujasněte, jestli chcete mít na svém těle vzor, obrázek, ornament, nebo jenom nápis. Případně je možné zkombinovat jednotlivé prvky.

Je tedy ve vašem hledáčku „Praha tetování“? Žádný problém. Stačí se objednat, říct své představy o tetování, aby tatér věděl, jak dlouho celá práce zabere, a domluvit si schůzku na konkrétní termín.

Studio Unholy Tattoo je v hlavním městě opravdu vyhlášené. I samotné prostředí je velice příjemné a přátelské, takže se budete po celou dobu cítit velice dobře. Postarají se o vás profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a letitými praxemi.

You may also read!

Jak zpestříte svůj milostný život?

Dlouhodobé vztahy vyžadují pořádnou porci práce. Dříve či později si totiž uvědomíte, že začínáte pozorovat prvotní náznaky nebezpečného stereotypu.

Read More...

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Mobile Sliding Menu