Na kolo si vezměte batoh s páteřákem

In Doporučujeme

Počasí vhodné na kolo je tady. Zkontrolujte si kolo i výbavu. Jste připraveni na menší či delší výlet na kole? Zapomeňte na staré cyklobatohy, které sloužily pouze k přibalení si svačiny. Moderní batohy nám umí zajistit i větší bezpečnost.

Ideální batoh na kolo dnes dovede nabídnout více než malý prostor na pár nejnutnějších věcí. Modulární batohy PRISM jsou inteligentní a současně bezpečnostní. Nabízí je bajkshop tvůrců Singltreků v České republice – Singltrek.cz. Tyto francouzské batohy ze Savojských Alp se chlubí systémem Swich Element systém (SES). Díky němu lze PRISM batohy modulárně sestavovat jak do různé velkých sestav, tak do různých alternativ použití. Protože PRISM batohy nejsou pouze na kolo.

Batoh s páteřákem nejen na kolo

Kromě cyklistů tento sportovní batoh s páteřákem totiž milují též skialpinisté, lyžaři, či snowboardisté. Ale užitečné funkce nabídne i při dalších sportech. Batoh lze rozšiřovat pomocí dílů o velikostech 10 l, 18 l a 25 l. Batohové díly lze měnit snadno pomocí zipu po obvodu.

Batoh rozšíříte též o certifikovaný chránič zad, který poskytuje ochranu páteře opět nejen při cyklistice. Na batoh umístíte snadno i helmu, ale rovněž nářadí pro jiné outdoorové sporty. Skvělou myšlenku jednoho batohu pro mnoho použití podporují i jeho vysoká kvalita a odolnost.

Každý batoh si sestavíte podle svých preferencí

Outdoor batohy PRISM si sice vyberete i jako hotovou sestavu, ale máte především možnost si je sestavit podle vlastních preferencí. Základ tvoří zádový díl. Ten pak rozšiřujete o batohové kapsy v různých velikostech a přidáte i již zmiňovaný držák přilby. A jako každý správný batoh na kolo jej máte možnost vybavit rovněž hydrovakem.

Na kolo chytře

Kupujeme si chytrá kola, jezdíme v chytrém cyklooblečení, chce to tedy i inteligentnější batoh. Pojďte jezdit na kole s perfektně připraveným batohem, který vás navíc umí ochránit před zraněním díky páteřnímu chrániči.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu