Na kolo si vezměte batoh s páteřákem

In Doporučujeme

Počasí vhodné na kolo je tady. Zkontrolujte si kolo i výbavu. Jste připraveni na menší či delší výlet na kole? Zapomeňte na staré cyklobatohy, které sloužily pouze k přibalení si svačiny. Moderní batohy nám umí zajistit i větší bezpečnost.

Ideální batoh na kolo dnes dovede nabídnout více než malý prostor na pár nejnutnějších věcí. Modulární batohy PRISM jsou inteligentní a současně bezpečnostní. Nabízí je bajkshop tvůrců Singltreků v České republice – Singltrek.cz. Tyto francouzské batohy ze Savojských Alp se chlubí systémem Swich Element systém (SES). Díky němu lze PRISM batohy modulárně sestavovat jak do různé velkých sestav, tak do různých alternativ použití. Protože PRISM batohy nejsou pouze na kolo.

Batoh s páteřákem nejen na kolo

Kromě cyklistů tento sportovní batoh s páteřákem totiž milují též skialpinisté, lyžaři, či snowboardisté. Ale užitečné funkce nabídne i při dalších sportech. Batoh lze rozšiřovat pomocí dílů o velikostech 10 l, 18 l a 25 l. Batohové díly lze měnit snadno pomocí zipu po obvodu.

Batoh rozšíříte též o certifikovaný chránič zad, který poskytuje ochranu páteře opět nejen při cyklistice. Na batoh umístíte snadno i helmu, ale rovněž nářadí pro jiné outdoorové sporty. Skvělou myšlenku jednoho batohu pro mnoho použití podporují i jeho vysoká kvalita a odolnost.

Každý batoh si sestavíte podle svých preferencí

Outdoor batohy PRISM si sice vyberete i jako hotovou sestavu, ale máte především možnost si je sestavit podle vlastních preferencí. Základ tvoří zádový díl. Ten pak rozšiřujete o batohové kapsy v různých velikostech a přidáte i již zmiňovaný držák přilby. A jako každý správný batoh na kolo jej máte možnost vybavit rovněž hydrovakem.

Na kolo chytře

Kupujeme si chytrá kola, jezdíme v chytrém cyklooblečení, chce to tedy i inteligentnější batoh. Pojďte jezdit na kole s perfektně připraveným batohem, který vás navíc umí ochránit před zraněním díky páteřnímu chrániči.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu