Na kolo si vezměte batoh s páteřákem

In Doporučujeme

Počasí vhodné na kolo je tady. Zkontrolujte si kolo i výbavu. Jste připraveni na menší či delší výlet na kole? Zapomeňte na staré cyklobatohy, které sloužily pouze k přibalení si svačiny. Moderní batohy nám umí zajistit i větší bezpečnost.

Ideální batoh na kolo dnes dovede nabídnout více než malý prostor na pár nejnutnějších věcí. Modulární batohy PRISM jsou inteligentní a současně bezpečnostní. Nabízí je bajkshop tvůrců Singltreků v České republice – Singltrek.cz. Tyto francouzské batohy ze Savojských Alp se chlubí systémem Swich Element systém (SES). Díky němu lze PRISM batohy modulárně sestavovat jak do různé velkých sestav, tak do různých alternativ použití. Protože PRISM batohy nejsou pouze na kolo.

Batoh s páteřákem nejen na kolo

Kromě cyklistů tento sportovní batoh s páteřákem totiž milují též skialpinisté, lyžaři, či snowboardisté. Ale užitečné funkce nabídne i při dalších sportech. Batoh lze rozšiřovat pomocí dílů o velikostech 10 l, 18 l a 25 l. Batohové díly lze měnit snadno pomocí zipu po obvodu.

Batoh rozšíříte též o certifikovaný chránič zad, který poskytuje ochranu páteře opět nejen při cyklistice. Na batoh umístíte snadno i helmu, ale rovněž nářadí pro jiné outdoorové sporty. Skvělou myšlenku jednoho batohu pro mnoho použití podporují i jeho vysoká kvalita a odolnost.

Každý batoh si sestavíte podle svých preferencí

Outdoor batohy PRISM si sice vyberete i jako hotovou sestavu, ale máte především možnost si je sestavit podle vlastních preferencí. Základ tvoří zádový díl. Ten pak rozšiřujete o batohové kapsy v různých velikostech a přidáte i již zmiňovaný držák přilby. A jako každý správný batoh na kolo jej máte možnost vybavit rovněž hydrovakem.

Na kolo chytře

Kupujeme si chytrá kola, jezdíme v chytrém cyklooblečení, chce to tedy i inteligentnější batoh. Pojďte jezdit na kole s perfektně připraveným batohem, který vás navíc umí ochránit před zraněním díky páteřnímu chrániči.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu