Hledáte kvalitní veterinární péči? Pražský Metropolevet poskytuje kompletní péči o zvířata

In Doporučujeme

Denní ordinační hodiny až do 19:00, včetně víkendové pohotovosti – to je pražský Metropolevet, který nabízí rodinné prostředí veterinární kliniky s vlastní laboratoří a perfektním vybavením i pro ty nejnáročnější zákroky. Klinika ročně ošetří až 11 000 domácích mazlíčků.

Češi patří mezi národy, jež chovají nejvíce domácích mazlíčků. Psů a koček na jednoho obyvatele máme nejvíce v Evropě. Ve 4,5 milionech domácností žije milion koček a 2,5 milionů psů. K tomu chováme další domácí zvířata – drobné hlodavce, terarijní zvířata, ale u rodinných domů a na vesnicích pořád ještě i drůbež a jiná hospodářská zvířata. I když ty v dnešní době již spíše poskrovnu.

Kvalitní veterinární péče v Praze

Každý doma chovaný pes a kočka, ale též králík na mazlení či fretka, potřebují veterinární péči. Její kvalita se liší, stejně jako ceny nebo dostupnost. Co jako majitelé domácích zvířat oceňujeme nejvíce, je právě zmíněná dostupnost. Obvykle potřebujeme k veterináři dorazit později odpoledne, důležitá je pro nás též pohotovost. Není nic horšího než domácí mazlíček s akutními potížemi, se kterým nemáme kam o víkendu zajít. V Metropolevet vám nabídnou vstřícný přístup, skvělé ordinační hodiny i víkendovou pohotovost.

Běžná veterinární péče, prevence i náročné zákroky a léčba

Veterinární klinika Metropolevet se specializuje na veterinu, včetně náročné chirurgie – ortopedii a chirurgii tvrdých tkání, chirurgii měkkých tkání, stomatologii, oftalmologii a onkologii, včetně inhalační anestézie. Kompletní nabídku služeb v této oblasti najdete na webové stránce kliniky https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/.

Jednou ze specialit kliniky je kočičí medicína, ale též medicína králíků. Samozřejmostí jsou služby v oblasti kastrace, vakcinace i dentální hygieny. Na webu kliniky mimo informací z oblasti ortopedie a chirurgie (https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/) najdete i celou řadu zajímavých článků a rad souvisejících s chovem domácích mazlíčků.

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu