Hledáte kvalitní veterinární péči? Pražský Metropolevet poskytuje kompletní péči o zvířata

In Doporučujeme

Denní ordinační hodiny až do 19:00, včetně víkendové pohotovosti – to je pražský Metropolevet, který nabízí rodinné prostředí veterinární kliniky s vlastní laboratoří a perfektním vybavením i pro ty nejnáročnější zákroky. Klinika ročně ošetří až 11 000 domácích mazlíčků.

Češi patří mezi národy, jež chovají nejvíce domácích mazlíčků. Psů a koček na jednoho obyvatele máme nejvíce v Evropě. Ve 4,5 milionech domácností žije milion koček a 2,5 milionů psů. K tomu chováme další domácí zvířata – drobné hlodavce, terarijní zvířata, ale u rodinných domů a na vesnicích pořád ještě i drůbež a jiná hospodářská zvířata. I když ty v dnešní době již spíše poskrovnu.

Kvalitní veterinární péče v Praze

Každý doma chovaný pes a kočka, ale též králík na mazlení či fretka, potřebují veterinární péči. Její kvalita se liší, stejně jako ceny nebo dostupnost. Co jako majitelé domácích zvířat oceňujeme nejvíce, je právě zmíněná dostupnost. Obvykle potřebujeme k veterináři dorazit později odpoledne, důležitá je pro nás též pohotovost. Není nic horšího než domácí mazlíček s akutními potížemi, se kterým nemáme kam o víkendu zajít. V Metropolevet vám nabídnou vstřícný přístup, skvělé ordinační hodiny i víkendovou pohotovost.

Běžná veterinární péče, prevence i náročné zákroky a léčba

Veterinární klinika Metropolevet se specializuje na veterinu, včetně náročné chirurgie – ortopedii a chirurgii tvrdých tkání, chirurgii měkkých tkání, stomatologii, oftalmologii a onkologii, včetně inhalační anestézie. Kompletní nabídku služeb v této oblasti najdete na webové stránce kliniky https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/.

Jednou ze specialit kliniky je kočičí medicína, ale též medicína králíků. Samozřejmostí jsou služby v oblasti kastrace, vakcinace i dentální hygieny. Na webu kliniky mimo informací z oblasti ortopedie a chirurgie (https://www.metropolevet.cz/service/veterinarni-ortopedie/) najdete i celou řadu zajímavých článků a rad souvisejících s chovem domácích mazlíčků.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu