Hra na oliheň bude mít 2. řadu! Dokonce se vráti i Gi-hun

In Seriály, filmy, kino a TV

Autor: Netflix

Režišér Hwang Dong-hyuk nedávno potěšil všechny fanoušky netflixového fenoménu Hra na oliheň (Squid Game) oznámením, že seriál bude pokračovat druhou řadou. Zfilmování oblíbených dětských her, které jsou ale zaobaleny ve vražedném hávu, se tak dočká svého pokračování. Venku už je dokonce i teaser Hry na oliheň 2 – podívat se na něj můžete zde

První řada Squid Game trhala všechny rekord

Devítidílná první série seriálu Hra na oliheň vyvolala obrovský poprask a zájem mezi diváky. To, jak moc bylo šílenství kolem tohoto korejského seriálu obrovské nejlépe dokládá skutečnost, že Hra na oliheň se v mnoha zemích stala již týden po svém vydání nejsledovanějším seriálem na Netflixu!

Náplní první řady Hry na oliheň byla soutěž o přežití, jež měla 456 účastníků, kteří se do ní dobrovolně přihlásili, neboť jim měla pomoci vyřešit jejich finanční potíže, s nimiž ve svém běžném životě zápasili. Ve hře bylo opravdu hodně – 45,6 miliardy jihokorejských wonů, avšak v sázce bylo ještě mnohem více, a to sice životy účastníků.

Bez zajímavosti by rozhodně neměl zůstat fakt, že scénář ke Hře na oliheň vytvořil Hwang již v roce 2008, avšak v té době jej strčil do šuplíku, protože měl za to, že by takovýto seriál zůstal mezi diváky nepochopený a nepřijatý. Avšak roku 2021, kdy se seriál Squid Game konečně dostal ven, nastal přesný opak, hodnocení byla vesměs jen pozitivní.

Co nabídne druhá řada Hry na oliheň? Máte se nač těšit!

Stejně jako první řada, tak i ta druhá bude vystavěna na podobném myšlenkovém konceptu a bude tedy filozofickou kritikou moderní kapitalistické společnosti, přehnané soutěživost a nevážení si pravé hodnoty života. Chybět pak nebude dokonce ani hlavní protagonista první řady rozvedený a zadlužený šofér, bývalý montážní dělník a posedlý gambler Gi-hun.

Dlouho to ale přitom vypadalo, že o pokračování Hry na oliheň si budeme moci nechat jenom zdát, neboť sám tvůrce první řady přišel s konstatováním, že nemá dobře propracované plány na Squid Game 2. Avšak v nedávné době otočil o 180 stupňů, a to i z důvodu, že mu dle jeho slov fanoušci nedávali příliš na výběr, a plány na Hru na oliheň 2 jsou na světě!

Na novém seriálu bude Hwang spolupracovat i s dalšími režiséry a scénáristy, dočkat bychom se tedy mohli ještě propracovanější podívané. Momentálně je vše samozřejmě v procesu tvorby, nicméně už nyní je jasné, že druhá řada Squid Game nabídne jedinečný pohled do zákulisí této unikátní seriálové hry o přežití. Konkrétně hodně prostoru by mělo být věnováno postavě Front Mana, tedy dozorce vražedných her. Oficiální termín vydání seriálu Hra na oliheň oznámen zatím nebyl, nicméně spekuluje se o začátku roku 2023.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

You may also read!

Podle čeho a jak vybrat tu správnou stínící techniku

Potřebujete si pořídit novou stínící techniku pro zvýšení komfortu uvnitř domu či bytu? V takovém případě se vám budou

Read More...

Kde rychle sehnat účinnou pomoc při problémech s elektřinou v domácnosti?

Práce elektrikáře patří k jedněm z nejsofistikovanějších řemesel. Je u ní zapotřebí mít dokonalé znalosti a také bohaté zkušenosti.

Read More...

Praha 5 nabídne útulné bydlení v duchu moderních trendů

Žít v příjemném prostředí, ale také nemít ráno hodinovou cestu do práce. I to se může splnit a není důvod

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu