Jak vybírat bytový textil? Vše musí ladit!

In Doporučujeme

Výběr bytového textilu je velice zodpovědný úkol, protože se jedná o prvky, které následně dotvoří dojem celé domácnosti. Z tohoto důvodu byste měli k nákupu přistupovat zodpovědně, jinak to u vás doma bude působit nevkusně a chaoticky.

Poradíme vám, jak na to

Aby pro vás bylo vybírání jednotlivých prvků co nejjednodušší, připravili jsme si pro vás několik tipů, jak na to. Všechno začíná hledáním ideálních závěsů a záclon. Hned z počátku si ujasněte, co se vám vlastně líbí. Měly by být záclony dlouhé, anebo spíše preferujete kratší varianty? Dále si rozmyslete, jestli toužíte po něčem čistě bílém s jednoduchým vzorem, případně chcete raději něco odvážnějšího. Pamatujte si však, že čím jednodušší a minimalističtější střih zvolíte, tím je menší pravděpodobnost, že se vám přestane časem líbit.
Úplně stejně si počínejte, i když se jedná o závěsy. Zkuste si vždy nejprve představit, jak by jednotlivé modely zapadly přímo do vašeho interiéru, a snažte se držet jednotného stylu. Hodně lidí taktéž často opomíjí důkladné změření okna, kam má daná textilie přijít, což je velká chyba. Buďte pečliví a vždy si vše poctivě přeměřte, jinak si přiděláte starosti navíc se špatným rozměrem.

Pro sladký spánek

Mezi bytové textilie též patří i různé povlečení a ložní prádlo. V tomto případě řešte kromě samotného vzhledu i fakt, zda vám bude daný materiál na spaní pohodlný. Vyvarujte se umělotinám a spíše vsaďte na přírodní vlákna, která vám poskytnou maximální komfort. Dbejte na to, aby povlečení celkově ladilo i se zbytkem vybavení v interiéru.
Na závěr vám ještě poradíme, kde sehnat kvalitní bytový textil za super cenu. V internetovém obchodě Dante.cz naleznete pestrý výběr zboží, zvláště záclon, různých střihů, vzorů i materiálů. Na jediném místě máte možnost zakoupit doplňky prakticky do celé vaší domácnosti.

You may also read!

Jak zpestříte svůj milostný život?

Dlouhodobé vztahy vyžadují pořádnou porci práce. Dříve či později si totiž uvědomíte, že začínáte pozorovat prvotní náznaky nebezpečného stereotypu.

Read More...

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Mobile Sliding Menu