Internetová televize za hubičku? V kombinaci s rychlým internetem určitě!

In Doporučujeme

Rychlý internet za skvělou cenu? A k němu až 200 televizních kanálů včetně blockbusterů z HBO? Ano, je to možné! A dokonce víme i kde!

Bez internetu se dnes prakticky neobjedeme. Nutnost rychlého internetového připojení posílila i současná koronavirová krize, během níž se spousta lidí stala na internetu prakticky závislá. Bez internetu se dnes neobjedou i místa, která ještě před několika měsíci běžně fungovala offline. Typickým příkladem jsou školy a rodiny s dětmi, které školní lavice prakticky ze dne na den vyměnily za počítače, notebooky a tablety. Ideálně s rychlým připojením.

Skutečně rychlý internet

Rychlý internet dnes najdete v nabídkách spousty firem. Při jeho výběru se však pokuste najít odpověď na otázku, zda je skutečně rychlý. I rychlý internet zkrátka někdy může být velmi pomalý, a to bohužel hovoříme i o poskytovatelích z řad nadnárodních firem.

Dbejte na reference

Při výběru poskytovatele vašeho internetového připojení také hleďte na reference. Má soused skvělé zkušenosti s internetem, respektive s jeho poskytovatelem? Vezměte si na něj kontakt. Může se vámi vybraná společnost pochlubit sty tisíci spokojených zákazníků? Pak její nabídka rozhodně stojí za zvážení.

Rychlost nezávislá na počtu připojených

Kvalitní optickou síť, jež je zárukou stálé rychlosti nezávislé na počtu připojených uživatelů, a nabídku internetu s rychlostí 100 Mb za sekundu, což je velmi slušná rychlost, můžete očekávat od třinecké společnosti Nej.cz (https://www.nej.cz/), jejíhož internetu v současné době využívá více než stovka obcí po celé České republice. K vašim službám jsou samozřejmě připraveni lokální technici poskytnout vám ten nejlepší možný servis.

Bezkonkurenční internetová televize

Další služba společnosti Nej.cz, která by vám neměla uniknout, je internetová televize. Tu v kombinaci s internetem budete mít prakticky za hubičku. Předností Nej TV je však mnohem více. V první řadě vy jste tím, kdo si vybírá programy, které budete sledovat. Ne poskytovatel, jak je tomu zvykem u konkurence. Bezkonkurenční je i řada chytrých funkcí. Pořad si na Nej TV snadno zastavíte i vrátíte. Stejně jako někdejší video a DVD přehrávače.

Funkce, na něž konkurence nemá

Zmeškali jste svůj oblíbený pořad? Nevadí, pustíte si ho, až vám vyjde chvilka. Až 200 televizních stanic doplněných o bohatou videotéku HBO s těmi největšími blockbustery přitom budete moci sledovat až na čtyřech zařízeních včetně telefonu, počítače a tabletu. U konkurence téměř nemožné, nebo za velmi tučný příplatek. Volba je, myslíme, jasná.

You may also read!

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Přemýšlíte nad originálním způsobem propagace vaší firmy? Zkuste reklamní předměty

Vrhnout se do světa podnikání vyžaduje pořádnou dávku odvahy a ohromné odhodlání. Ať už se pohybujete v jakémkoliv odvětví,

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu