Jaromír Jágr vyhlášen první hvězdou utkání (NHL 10. 12.)

In Sport

Jaromír Jágr vyhlášen první hvězdou utkání

Pravé křídlo floridských panterů Jaromír Jágr byl po zápase s Washingtonem Capitols vyhlášen první hvězdou utkání. Druhou a třetí hvězdou pak Jágrovi spoluhráči brankář Al Montoya a levé křídlo Jonathan Huberdeau. Svou brankou z první minuty Jágr přispěl k výhře Panthers 4:1. Po brance přidali Brandon Pirri, Aaron Ekblad a Logan Shaw. Jedinou branku Capitals poslal za Montoyaovy záda dvě minuty před koncem utkání Alex Ovečkin.

V zápase Detroitu proti Montrealu se v dresu Canadiens prosadil brankou ze třetí třetiny Tomáš Fleischmann. Detroitský brankář Petr Mrázek odchytal celé utkání a za osmnáct vychytaných střel z dvaceti mířících na bránu si vysloužil třetí hvězdu utkání. První a druhou brali spoluhráči Darren Helm a Justin Abdelkader.

Hattrick v zápase Calgary proti Buffalu zaznamenal Rasmus Ristolainen.