Kde hledat výhodnější hypoteční úvěr

In Doporučujeme

Při hledání vhodného finančního produktu můžete využít služeb banky, u které máte běžný účet. Banka vám může, jako svému klientovi, nabídnout lepší podmínky.

Najít levný a výhodný finanční produkt, kterým je například hypotéka nebo jiný druh úvěru, může být docela problém. Jedna rada by tu ale byla. Téměř každý z nás má v současné době „svou banku“. Což znamená, že má u některého bankovního domu sjednaný alespoň běžný účet.

  • Pokud jste neměli se svou bankou v minulosti žádné potíže, pak by bylo výhodné využít jejích služeb.
  • Jestliže ovšem vámi požadovaný produkt nabízí.

Zjistit do můžete docela snadno. Buď přímo na webových stránkách této konkrétní banky anebo na srovnávači Finanční Patron, kde jsou soustředěny banky, nabízející hypotéky a jiné úvěry. Navštívit tyto stránky je výhodné především proto, že získáte přehled o tom, jaké jsou aktuální úrokové sazby. Tento údaj vám spolehlivě zjistí hypoteční kalkulačka.

Hypotéky stále v oblibě vedou

Hypotéka nebo také půjčka se zástavou je velice využívaným produktem nejen v případě bank, ale také u nebankovních poskytovatelů. Ti mají ale mnohem jednodušší podmínky, a proto je vyřízení většinou rychlejší a pohodlnější. Musíte ale počítat s tím, že mají nebankovní půjčky většinou vyšší úrokové sazby.

  • To je také dáno tím, že služby nebankovních věřitelů zpravidla využívají klienti, kteří mají nějaký problém z minulého období.
  • Tím problémem může být například záznam v registru dlužníků nebo špatně doložitelné příjmy.

V nebankovní sféře je také nabízeno širší spektrum nabízených produktů. U krátkodobých úvěrů vedou v oblíbenosti půjčky, které se vyznačují bleskovým vyřízením. Patří sem především půjčka do výplaty nebo rychlá půjčka. Tyto online půjčky vám umožní čerpat ale pouze omezené finanční prostředky. Jedná se většinou o několik set nebo několik tisíc korun. Doba splatnosti bývá nastavena na jeden kalendářní měsíc.

· Výhodou je, že v případě okamžité finanční krize vám přijdou peníze na účet během několika minut od schválení.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu