Maminky v roztouženém očekávání…

In Doporučujeme

Milé maminky, přišlo ono slastné očekávání a těšení se na miminko, které se má co nevidět vyklubat na svět. Máte již vše nachystáno, knihy o výchově děťátka patrně načtené, přesto ve vás zůstává stín pochybnosti, zda se své nové role chopíte správně… Jsou to ale obvyklé pocity téměř všech maminek, které cítí zodpovědnost za své dítě, buďte, prosím, v klidu, protože péče o novorozence je prostě jiná a zatočí s celou širokou rodinou včetně tatínka!

Nezbývá ale než se těšit a těch pár dnů, než se maličké narodí a vykoukne na svět, si představujte, jak ho chováte, laskáte a mazlíte se s ním, protože to je pro první chvíle vašeho děťátka to nejdůležitější.

Narodilo se nám miminko

Jakmile dítě spočine ve vašem náručí, oddychnete si, avšak začíná běh na dlouhou trať, a tím je výchova. I tak je pro novorozence nejdůležitější jídlo, a umí se ho mnohdy až netrpělivě dožadovat. Ve vašem případě to bude zpravidla kojení. A zde může nastat problém, ať je to dostatek výživného mateřského mléka, stanovení intervalů, kdy budete kojit, způsob kojení, a bohužel přichází někdy i bolest pociťovaná při kojení.

Potkala vás nežádoucí bolest bradavek?

Jestliže zažíváte bolesti bradavek během kojení a nevíte, co si počít, vězte, že důležité pro vás a pro dítě je dobře nakrmené a spokojené děťátko. Nemusíte ho ovšem krmit přes tuto urputou bolest, abyste splnila svůj „úkol“. Tak to není. Kojení by mělo být především láskyplné spojení dvou bytostí – vás a dítěte. A toho můžete docílit jen tím, že nebudete myslet na to, co musíte, ale na to, co chcete, a to s láskou ke svému maličkému. Proto vyhledejte pomoc laktační poradkyně anebo svěřte své bolavé bradavky pečujícímu gelu, který v tuto chvíli bude pro vás to nejlepší řešení. V době kojení jsou veškeré strasti nežádoucí.

Miminko potřebuje ke svému životu spokojenou a vyrovnanou maminku, a k tomu vám dopomůže právě i Multi Mam Compressses, což je nově vyvinutý přístup k léčení bolestivých bradavek. Jejich léčbu bezpečně urychlují a vy se můžete věnovat krmení miminka konečně bez traumatu a s úsměvem.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu