Maminky v roztouženém očekávání…

In Doporučujeme

Milé maminky, přišlo ono slastné očekávání a těšení se na miminko, které se má co nevidět vyklubat na svět. Máte již vše nachystáno, knihy o výchově děťátka patrně načtené, přesto ve vás zůstává stín pochybnosti, zda se své nové role chopíte správně… Jsou to ale obvyklé pocity téměř všech maminek, které cítí zodpovědnost za své dítě, buďte, prosím, v klidu, protože péče o novorozence je prostě jiná a zatočí s celou širokou rodinou včetně tatínka!

Nezbývá ale než se těšit a těch pár dnů, než se maličké narodí a vykoukne na svět, si představujte, jak ho chováte, laskáte a mazlíte se s ním, protože to je pro první chvíle vašeho děťátka to nejdůležitější.

Narodilo se nám miminko

Jakmile dítě spočine ve vašem náručí, oddychnete si, avšak začíná běh na dlouhou trať, a tím je výchova. I tak je pro novorozence nejdůležitější jídlo, a umí se ho mnohdy až netrpělivě dožadovat. Ve vašem případě to bude zpravidla kojení. A zde může nastat problém, ať je to dostatek výživného mateřského mléka, stanovení intervalů, kdy budete kojit, způsob kojení, a bohužel přichází někdy i bolest pociťovaná při kojení.

Potkala vás nežádoucí bolest bradavek?

Jestliže zažíváte bolesti bradavek během kojení a nevíte, co si počít, vězte, že důležité pro vás a pro dítě je dobře nakrmené a spokojené děťátko. Nemusíte ho ovšem krmit přes tuto urputou bolest, abyste splnila svůj „úkol“. Tak to není. Kojení by mělo být především láskyplné spojení dvou bytostí – vás a dítěte. A toho můžete docílit jen tím, že nebudete myslet na to, co musíte, ale na to, co chcete, a to s láskou ke svému maličkému. Proto vyhledejte pomoc laktační poradkyně anebo svěřte své bolavé bradavky pečujícímu gelu, který v tuto chvíli bude pro vás to nejlepší řešení. V době kojení jsou veškeré strasti nežádoucí.

Miminko potřebuje ke svému životu spokojenou a vyrovnanou maminku, a k tomu vám dopomůže právě i Multi Mam Compressses, což je nově vyvinutý přístup k léčení bolestivých bradavek. Jejich léčbu bezpečně urychlují a vy se můžete věnovat krmení miminka konečně bez traumatu a s úsměvem.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu