Proč stoupá obliba kartáčovaného nábytku?

In Bydlení

Mnohé firmy preferují výrobu kartáčovaného nábytku. Pokud chcete, aby byl interiér vašeho domova stylový a obzvláště individuální, pak jednou z možností, jak jej vytvořit, je objednat si kartáčovaný nábytek.  Technika provedení kartáčovaného dřeva vám umožní dát vašemu interiéru zvláštní eleganci a vznešenost. Kromě toho si můžete objednat nejen kartáčování nábytku, ale i kartáčování jednotlivých prvků: talíře, sokly, zábradlí pro schody, obklady stěn, dokonce i podlahové desky, které dodají aristokratický akcent celé dekorace vašeho domova.

Proč je o kartáčovaný nábytek tak velký zájem?

Proč je kartáčovaný nábytek tak atraktivní a vždy je pýchou jeho majitelů? Protože díky této metodě zpracování dřeva se ukázalo, že to není jen texturovaný povrch, ale zejména silný a spolehlivý výrobek. Proč tomu tak je? Protože pomocí kovových kartáčů je odstraněna horní vrstva nejměkčích vláken stromu. Zůstanou pouze pevná vlákna, která vytvářejí tento jedinečný vzor přírody. Výsledkem není jen originál, ale, jak se dá říci, exkluzivní vzorek dřevěného produktu. Ve skutečnosti vzory zdůrazněné kartáčováním příznivě přidávají mimořádné kouzlo a jedinečnost ke každému prvku nábytku nebo interiéru.

Jak se o kartáčovaný nábytek starat?

Při péči u kartáčovaného nábytku, nemusíte vyvíjet velké úsilí, protože obyčejné mýdlo je dostatečné pro povrchové znečištění a škrábance nebo jiné mechanické oděrky můžete jednoduše vybrousit. Mnoho z nich ponechává takové poškození nezměněné. Protože je prostě nelze vidět na kartáčovaném povrchu dřevěného nábytku.

Životnost kartáčovaného nábytku

Kartáčovaný nábytek je důkladně vyztužený, čímž se docílí minimálně třikrát větší pevností a tvrdostí než u běžného dřeva. Nakonec se z něj odstraní všechna měkká vlákna, zůstanou pouze ty nejstabilnější. Proto je kartáčovaný nábytek obzvláště odolný vůči otěru, mechanickému namáhání a zůstává atraktivní po mnoho let beze změn. Výkonnost takového nábytku tedy nelze srovnávat ani s plasty nebo jinými uměle vytvořenými materiály.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu