Sviťte chytře a v souladu s aktuálními trendy

In Domácnost

V zimě se ve svých domovech bez světla neobejdeme. Za tmy totiž vstáváme, ale také se vracíme z práce. Abychom snadno nepodléhali chmurám a depresím, neuškodí, pokud si svůj domov zkrášlíme designovými svítidly, která nám vynahradí sluneční paprsky.

Svítidla přizpůsobte funkci jednotlivých místností

Na tom, že designová svítidla mají své čestné místo v každé domácnosti, se shodneme. Promění totiž i zcela obyčejnou místnost v rafinovanou, útulnou a samozřejmě dokonale osvícenou. Při výběru vhodných svítidel ale mějte na paměti to, do jaké místnosti osvětlení umístíte. Jiné požadavky totiž máme na světlo do obývacího pokoje, kuchyně i pracovny.

Designová stropní svítidla vyniknou v obývacím pokoji i jídelně

Například designová stropní svítidla se dokonale hodí do obývacích pokojů. S jejich pomocí totiž osvítíte celou místnost. Samozřejmě je nutné doplnit je dalšími doplňkovými světly – například stojacími a stolními lampami. V případě, že s rodinou a přáteli pravidelně zasedáte k jídelnímu stolu, stropní světla si pořiďte i nad stůl. Každý strávník tak lépe uvidí na svůj talíř a ze stolování se díky designovému osvětlení stane neopakovatelný zážitek.

Designová světla vás mohou inspirovat při práci

Pracujete z domova? Máte ve svém domově svou vlastní pracovnu, ve které trávíte dlouhé hodiny každý den? Kromě praktického vybavení si při zařizování pracovny pohrajte i se světly. Právě moderní designové osvětlení, na které budete koukat od desky svého pracovního stolu, vás může při práci inspirovat a také celou vaši pracovnu zútulnit a ozvláštnit.

Zapomeňte na nudu a šeď a rozsviťte svůj domov s pomocí designových svítidel. Své čestné místo má designové osvětlení v obývacích pokojích, nad deskou jídelních stolů, ale také v domácích pracovnách.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu