Sviťte chytře a v souladu s aktuálními trendy

In Domácnost

V zimě se ve svých domovech bez světla neobejdeme. Za tmy totiž vstáváme, ale také se vracíme z práce. Abychom snadno nepodléhali chmurám a depresím, neuškodí, pokud si svůj domov zkrášlíme designovými svítidly, která nám vynahradí sluneční paprsky.

Svítidla přizpůsobte funkci jednotlivých místností

Na tom, že designová svítidla mají své čestné místo v každé domácnosti, se shodneme. Promění totiž i zcela obyčejnou místnost v rafinovanou, útulnou a samozřejmě dokonale osvícenou. Při výběru vhodných svítidel ale mějte na paměti to, do jaké místnosti osvětlení umístíte. Jiné požadavky totiž máme na světlo do obývacího pokoje, kuchyně i pracovny.

Designová stropní svítidla vyniknou v obývacím pokoji i jídelně

Například designová stropní svítidla se dokonale hodí do obývacích pokojů. S jejich pomocí totiž osvítíte celou místnost. Samozřejmě je nutné doplnit je dalšími doplňkovými světly – například stojacími a stolními lampami. V případě, že s rodinou a přáteli pravidelně zasedáte k jídelnímu stolu, stropní světla si pořiďte i nad stůl. Každý strávník tak lépe uvidí na svůj talíř a ze stolování se díky designovému osvětlení stane neopakovatelný zážitek.

Designová světla vás mohou inspirovat při práci

Pracujete z domova? Máte ve svém domově svou vlastní pracovnu, ve které trávíte dlouhé hodiny každý den? Kromě praktického vybavení si při zařizování pracovny pohrajte i se světly. Právě moderní designové osvětlení, na které budete koukat od desky svého pracovního stolu, vás může při práci inspirovat a také celou vaši pracovnu zútulnit a ozvláštnit.

Zapomeňte na nudu a šeď a rozsviťte svůj domov s pomocí designových svítidel. Své čestné místo má designové osvětlení v obývacích pokojích, nad deskou jídelních stolů, ale také v domácích pracovnách.

You may also read!

Máte citlivou pleť, kvůli které vám nesedí žádná kosmetika? Známe řešení

Problematická pleť trápí spoustu žen i mužů každého věku. Není se čemu divit, protože jakékoliv sebemenší nedostatky na obličeji

Read More...

Jak vybrat kompresor? Poradíme vám, na co si dát pozor

Kvalitní kompresor najde využití při celé řadě pracovních aktivit. Aby vám však mohl dlouho a spolehlivě sloužit, je potřeba

Read More...

Jak vybírat šaty pro plnoštíhlé?

Hledáte pěkné šaty, ale máte pocit, že je nemůžete mít, protože vám budou vidět nateklé paže, silnější stehna a

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu