10 afrodiziak, které pravděpodobně máte ve své kuchyni

In Životní styl a vztahy

Hledáte způsob, jak zvýšit teplotu v ložnici? Existuje řešení … v kuchyni. Mnoho populárních potravin jsou afrodiziakum, které zvyšují vaši touhu po sexu. Nabízíme seznam 10 přírodních stimulací, které pravděpodobně máte doma.

1. Česnek

Říká se, že v den erotického harašení byste si neměli objednávat česneková jídla, ve skutečnosti už jeho vůně stimuluje nervový systém a přirozeně zlepšuje náladu. Česnek patří do skupiny afrodiziak, protože obsahuje allicin, sloučeninu, která zlepšuje krevní oběh a tím zvyšuje libido (pro dosažení tohoto účinku je jíst ve velkém množství). Během večeře si můžete dát pečené houby s česnekovým olejem.

2. Bazalka

Pravděpodobně jste slyšeli, že Italové jsou velcí milenci. Možná je to kvůli produktům používaným v jejich tradiční kuchyni. Jednou z nejpopulárnějších bylin v Itálii je bazalka. Jedná se o vynikající afrodiziakum – obsahuje mnoho látek odpovědných za vysoké libido a také zlepšuje krevní oběh. Bazalka se obvykle přidává do těstovin, ale dobře se hodí také k dezertům a nápojům.

3. Jahody

Intenzivní barva, šťavnatá dřeň a úžasná vůně učinily z jahod jeden z hlavních přírodních afrodiziak. Jahody jsou zdrojem vitamínu C a zinku, který ovlivňuje touhu, zejména u mužů. Zdá se, že nejlepších výsledků lze dosáhnout konzumací jahod se sklenkou šampaňského, dezert s tímto ovocem a čokoládou každého nabudí.

4. Mandle

Ořechy jsou známé svými prospěšnými mastnými kyselinami. Látky v mandlích stimulují produkci testosteronu, hormonu zodpovědného za sexuální vzrušení. Pokud chcete použít přírodní afrodiziakum, jezte alespoň jednu hrst těchto ořechů denně. Svůj život můžete také osladit pečením sušenek s mandlemi.

5. Banány

Smysly stimulují nejen forma banánů, ale také jejich složení. Banány jsou bohaté na vitaminy B a draslík a přírodní energii. Banán navíc obsahuje enzym bromelain, který zvyšuje produkci testosteronu. Banány jsou přírodní afrodiziakum, který určitě zlepší váš sexuální život.

6. Čokoláda

Dnes je jisté, že čokoláda zlepšuje náladu. Když vstoupí do těla, mozek uvolňuje serotonin, hormon štěstí, který je zodpovědný za zlepšování pohody i za sexuální vzrušení.

7. Hot chilli papričky

Máte rádi mexickou a indickou kuchyni? Nyní máte další důvod jíst kořeněná jídla. Chili pepper, který dává pokrmům pikantní chuť, je také přírodní afrodiziakum. Po jídle kořeněné potraviny se v těle produkují endorfiny a zvyšuje se srdeční frekvence. To nás vzrušuje a zvyšuje přitažlivost.

8. Avokádo

Aztékové už dlouho oceňují vlastnosti avokáda. Tento přírodní afrodiziakum můžeme také použít v kuchyni. Buničina avokáda obsahuje hodně vitamínu E, který dodává energii. Avokádo je navíc zdrojem zdravých mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na hladiny testosteronu.

9. Ananas

Pokud chcete zažít vzrušení ze sexu, dejte si denně se svým partnerem kousek ananasu. Ovoce je bohaté na vitamíny A a C, jakož i minerály (hlavně železo a vápník), proto posiluje tělo a zlepšuje jeho stav. Obsahuje také hořčík, který je považován za užitečný v boji proti mužské neplodnosti.

10. Dýňová semínka

Dýňová semínka jsou dalším skvělým produktem, který zvyšuje hladinu testosteronu v těle. Křupavé občerstvení je plné hořčíku a zinku a minerálů, které zvyšují libido. Dýňová semínka jsou pro muže vynikající afrodiziakum, měli byste je proto přidávat do salátu.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu