5 důvodů, proč je kombinace guarany a macy tím nejlepším pro vaše tělo

In Doporučujeme

Především na podzim a v zimě se cítíme vyždímaní a potřebujeme energii. Navíc, pokud máme právě v tomto období zintenzivnit svoji pracovní činnost a začít s přípravami na vánoční svátky, naše mysl a s ní i tělo začne často protestovat. Seznam příznaků je dlouhý: od trochu větší únavy, oslabení imunitního systému a menší motivace až po úplné vyčerpání a deprese. Často saháme po větším množství kávy nebo energetických nápojů, abychom tyto problémy překonali. To však situaci jen zhoršuje, protože kofein v kávě konzumovaný ve velkém množství může vést k úzkosti, poruchám spánku a bolestem hlavy.

1. Přírodní produkty

Nejlepší způsob, jak bojovat s problémy s únavou, je sáhnout po přírodních řešeních, která nám nejen dodají energii, ale také podpoří náš imunitní systém a pomohou nám zvládnout každodenní stres. K tomuto účelu je ideální kombinace guarany a macy. Anebo si můžete pořídit zahrádku a začít studovat, jak pěstovat bylinky. Která z těchto možností je pro vás přijatelnější?

2. Podpora imunity

Aby naše tělo dobře fungovalo, je nezbytné dodat mu vitamíny, minerály a stopové prvky, které potřebuje. V prášku z guarany a macy jich najdete opravdu velké množství a navíc k tomu ještě také mnoho antioxidantů, které zpomalují proces stárnutí. Čím více stárneme, tím důležitější je doplňovat stravu těmito přírodními produkty.

3. Podpora duševního zdraví

Guarana působí mimořádně pozitivně na náš nervový systém – uklidňuje a regeneruje. Kombinace těchto dvou prášků vám pomůže nejen zvládnout každodenní problémy, ale také připravit tělo na chladné a náročné období.

4. Harmonizace hormonální systému

A to nejen u mužů, ale také u žen. Pravidelná konzumace guarany a macy normalizuje hormonální pozadí, zmírňuje příznaky PMS a menopauzy a zvyšuje libido.

5. Kontrola tělesné hmotnosti

Prášek z guarany navíc zrychluje metabolismus, což je nesmírně důležité nejen při hubnutí, ale také při udržování štíhlé postavy. Maca na druhou stranu dokonale reguluje metabolismus a má pozitivní vliv na hladinu inzulínu. Tato přírodní kombinace podpoří také v boji proti problémům s nadváhou. Protože normalizuje metabolismus, často se používá při hubnoucích kúrách.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu