5 důvodů, proč je kombinace guarany a macy tím nejlepším pro vaše tělo

In Doporučujeme

Především na podzim a v zimě se cítíme vyždímaní a potřebujeme energii. Navíc, pokud máme právě v tomto období zintenzivnit svoji pracovní činnost a začít s přípravami na vánoční svátky, naše mysl a s ní i tělo začne často protestovat. Seznam příznaků je dlouhý: od trochu větší únavy, oslabení imunitního systému a menší motivace až po úplné vyčerpání a deprese. Často saháme po větším množství kávy nebo energetických nápojů, abychom tyto problémy překonali. To však situaci jen zhoršuje, protože kofein v kávě konzumovaný ve velkém množství může vést k úzkosti, poruchám spánku a bolestem hlavy.

1. Přírodní produkty

Nejlepší způsob, jak bojovat s problémy s únavou, je sáhnout po přírodních řešeních, která nám nejen dodají energii, ale také podpoří náš imunitní systém a pomohou nám zvládnout každodenní stres. K tomuto účelu je ideální kombinace guarany a macy. Anebo si můžete pořídit zahrádku a začít studovat, jak pěstovat bylinky. Která z těchto možností je pro vás přijatelnější?

2. Podpora imunity

Aby naše tělo dobře fungovalo, je nezbytné dodat mu vitamíny, minerály a stopové prvky, které potřebuje. V prášku z guarany a macy jich najdete opravdu velké množství a navíc k tomu ještě také mnoho antioxidantů, které zpomalují proces stárnutí. Čím více stárneme, tím důležitější je doplňovat stravu těmito přírodními produkty.

3. Podpora duševního zdraví

Guarana působí mimořádně pozitivně na náš nervový systém – uklidňuje a regeneruje. Kombinace těchto dvou prášků vám pomůže nejen zvládnout každodenní problémy, ale také připravit tělo na chladné a náročné období.

4. Harmonizace hormonální systému

A to nejen u mužů, ale také u žen. Pravidelná konzumace guarany a macy normalizuje hormonální pozadí, zmírňuje příznaky PMS a menopauzy a zvyšuje libido.

5. Kontrola tělesné hmotnosti

Prášek z guarany navíc zrychluje metabolismus, což je nesmírně důležité nejen při hubnutí, ale také při udržování štíhlé postavy. Maca na druhou stranu dokonale reguluje metabolismus a má pozitivní vliv na hladinu inzulínu. Tato přírodní kombinace podpoří také v boji proti problémům s nadváhou. Protože normalizuje metabolismus, často se používá při hubnoucích kúrách.

You may also read!

Lákají vás investice, ale nechcete celé dny sledovat grafy? Známe řešení

Pod tíhou silné inflace stále větší množství lidí přemýšlí nad tím, jak ochránit své těžce vydřené peníze. Přece jen

Read More...

Kuchyň na míru dokonale využije prostor místnosti

V nábytkářském průmyslu se velice často skloňuje slovní spojení na míru, a to především v oblasti kuchyní. Samozřejmě jsou

Read More...

Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu