Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

In Doporučujeme

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší?

Zdravotnické pomůcky – nabídka

Trendem jsou zdravotnické pomůcky, které zajišťují komfort i díky tomu, že „neobtěžují“. Vyšetření s nimi třeba vůbec nebolí, invaze je co nejmenší, což představují například laparoskopické zákroky. Podívejme se tedy podrobněji na pomůcky ve zdravotnictví. Velmi oblíbený je otoskop. Ten se využívá k diagnostice, s pomocí nejmodernější optiky a LED zdroje pomáhá upřesňovat určení dané diagnózy. Přístroj je napájen AKU články, čímž poskytuje komfortní vyšetření, aniž byste byli závislí na připojení k síti. Dnešní moderní otoskopy jsou lehké a díky ergonomickému tvaru se s nimi dobře pracuje. Pak existuje oftalmoskop. Dnešní výrobky se rovněž vyznačují skvělým optickým systémem a výkonným LED osvětlením. Intuitivní ovládání usnadňuje práci a urychluje celé vyšetření. Přístroj je lehký, ovšem konstrukce pevná, takže je přístroj chráněn před mechanickými otřesy. Oftalmoskop existuje ve více variantách, takže výběr uzpůsobíte své praxi.

Dermatoskop a další pomůcky

Dermatologické ambulance uvítají dermatoskop. Ty moderní nabízí desetinásobné zvětšení, upravené osvícení i dispozice fotografického atlasu, takže snadno detekujete případné změny pozorované plochy na kůži. Snadné ovládání zajišťují nízká hmotnost, komfortní tvar a samozřejmě i jednoduchý technologický systém. Nesmíme opomenout přístroj tak bazální, jakým je lékařská vyšetřovací lampa. Zde je opravdu široké spektrum výběru. Bude vám vyhovovat volně stojící, nebo ta k připevnění na zeď? Moderní lékařské lampy mají LED zdroj, který vydává intenzivní proud světla v příjemném barevném odstínu. Světlo samotné pak dokonale rozlišuje detaily, a především nezkresluje barvy. Příjemné je i pohyblivé rameno, s nímž můžete volně manipulovat, jak si přejete. Mimořádně kvalitní lampu pak lze vybrat v různém uzpůsobení na míru vašim potřebám. Kde tedy hledat ty nejlepší zdravotnické pomůcky? Například vyšetřovací technika HEINE nabízí moderní, technologicky nejvyspělejší přístroje, které si získaly oblibu po celém světě.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu