Jak vybírat šaty pro plnoštíhlé?

In Doporučujeme

Hledáte pěkné šaty, ale máte pocit, že je nemůžete mít, protože vám budou vidět nateklé paže, silnější stehna a lýtka, nebo se vám zdůrazní bříško? Změňte své myšlení! Nechte vyniknout krásným ňadrům či svůdným bokům. Zkrátka zdůrazněte své přednosti. Čím jiným než nejženštějším oděvem, tedy šaty.

Šaty na ples pro plnoštíhlé

S přicházejícím podzimem nastává doba plesů a bálů či různých večírků. Máte už svůj společenský oděv? V klasických buticích najdete spíš střihy, které jsou univerzální. Nemyslí na atypické figury s výraznějšími proporcemi. Jenže právě takové kousky umí zdůraznit to hezké a zakrýt některé problematičtější partie. Jestli sháníte šaty na ples pro plnoštíhlé, podívejte se na svoji figuru. Jestli je tvaru hrušky, neubližujte jí ačkovým střihem (i tím nabíraným pod prsy). Může se zdát, že se tím leccos skryje, ve skutečnosti ale bude vidět, že máte pod látkou větší partie. Raději zvolte střih, který tělo „přepůlí“, čímž se rozruší větší rozměry v oblasti bříška či boků. Pěkné jsou i zavinovací modely. Zkrátka platí, že problematické partie je zapotřebí rozrušit. To můžete různým zavinutím, aplikací nebo jinou barevností.

Nejlepší šaty pro plnoštíhlé – lasilueta.cz

Ideální jsou modely s páskem, které zdůrazní pas. Rovněž budou skvělé kousky košilového střihu. Jak jsme zmínili, dejte důraz na přednosti, takže když budete mít pěkný dekolt, přitáhnete pozornost k němu a odpoutáte ji od problematických míst. Skvělé jsou i kontrastní variace. Světlé plochy rovněž odvedou pozornost od kypřejších míst. Kde vám poradí? V butiku La Silueta (lasilueta.cz) v centru Prahy, kde mají velký výběr krásných šatů pro různé typy postav. Zde vám poradí a vše si budete moct vyzkoušet. Můžete se vracet nebo si něco objednáte i přes e-shop, když budete vědět, co vám sluší.

You may also read!

Hledáte kvalitní textilní galanterii? Nabízíme vám ji

Pokud patříte mezi milovníky ručních prací, zajisté uvítáte kvalitní textilní galanterii a další potřeby pro tvoření, které naleznete na

Read More...

Pinot Noir je jedno z nejuznávanějších červených vín na světě

Pinot Noir je středně plné víno, které chutná po brusinkách, třešních i malinách. Ucítíte v něm však i nádech

Read More...

Chopte se dobré investiční příležitosti a investujte do kvalitního rumu

V posledních několika letech se rum dostává do popředí na trhu s investičním alkoholem, přičemž velké oblíbenosti se těší

Read More...

Mobile Sliding Menu