Jak vybírat šaty pro plnoštíhlé?

In Doporučujeme

Hledáte pěkné šaty, ale máte pocit, že je nemůžete mít, protože vám budou vidět nateklé paže, silnější stehna a lýtka, nebo se vám zdůrazní bříško? Změňte své myšlení! Nechte vyniknout krásným ňadrům či svůdným bokům. Zkrátka zdůrazněte své přednosti. Čím jiným než nejženštějším oděvem, tedy šaty.

Šaty na ples pro plnoštíhlé

S přicházejícím podzimem nastává doba plesů a bálů či různých večírků. Máte už svůj společenský oděv? V klasických buticích najdete spíš střihy, které jsou univerzální. Nemyslí na atypické figury s výraznějšími proporcemi. Jenže právě takové kousky umí zdůraznit to hezké a zakrýt některé problematičtější partie. Jestli sháníte šaty na ples pro plnoštíhlé, podívejte se na svoji figuru. Jestli je tvaru hrušky, neubližujte jí ačkovým střihem (i tím nabíraným pod prsy). Může se zdát, že se tím leccos skryje, ve skutečnosti ale bude vidět, že máte pod látkou větší partie. Raději zvolte střih, který tělo „přepůlí“, čímž se rozruší větší rozměry v oblasti bříška či boků. Pěkné jsou i zavinovací modely. Zkrátka platí, že problematické partie je zapotřebí rozrušit. To můžete různým zavinutím, aplikací nebo jinou barevností.

Nejlepší šaty pro plnoštíhlé – lasilueta.cz

Ideální jsou modely s páskem, které zdůrazní pas. Rovněž budou skvělé kousky košilového střihu. Jak jsme zmínili, dejte důraz na přednosti, takže když budete mít pěkný dekolt, přitáhnete pozornost k němu a odpoutáte ji od problematických míst. Skvělé jsou i kontrastní variace. Světlé plochy rovněž odvedou pozornost od kypřejších míst. Kde vám poradí? V butiku La Silueta (lasilueta.cz) v centru Prahy, kde mají velký výběr krásných šatů pro různé typy postav. Zde vám poradí a vše si budete moct vyzkoušet. Můžete se vracet nebo si něco objednáte i přes e-shop, když budete vědět, co vám sluší.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu