Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

In Doporučujeme

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové ručníky Papernet

Zajistěte svým zákazníkům vysokou úroveň hygieny při poskytování masérských služeb

Kvalita masáží se odvíjí od schopností maséra, který má ulevit od bolestí a zajistit příjemné uvolnění těla i mysli a také od toho, jak vysokou úroveň hygieny masérské studio svým klientům nabízí. To se odvíjí od vzhledu interiéru, vybavení a úrovně hygieny.

Vysoká úroveň čistoty a hygieny je klíčový faktor k tomu, aby se vaši klienti cítili dobře a uvolněně. Zajistěte proto každému svému klientovy příjemný pocit z prostředí i samotné masáže.

Hygiena začíná u čistých rukou

Vysokou úroveň hygieny zajistíte správným mytím a osušením rukou. Místo použití textilních ručníků doporučujeme používat papírové skládané ručníky Papernet. Ty jsou v nabídce v několika provedeních. Ekonomičtější je jednovrstvá varianta. Dvouvrstvé bílé papírové ručníky Papernet z kvalitní celulózy ale garantují vysokou savost a pevnost, tím i vyšší užitné vlastnosti a menší spotřebu papírových ručníků.

Výběr hygienických doplňků pro masérské lůžko

Nedílnou součástí každého masérského salonu je kvalitní masérské lehátko. To je místem, kde si vaši klienti odpočinou a užijí si celou proceduru masáže. Pro zajištění optimální hygieny doporučujeme použití vhodných pomůcek.

Skvělou volbou jsou například papírové podložky na vyšetřovací lůžka. Ty jsou vyrobeny z dvouvrstvé celulózy, která je velmi pevná, příjemná na dotyk a savá. Materiál je dermatologicky testovaný a je neutrální k pokožce a sliznicím.

Díky této podložce mají vaší zákazníci vždy vysokou úroveň osobní hygieny a jsou chráněni proti bakteriím. Každá role je perforovaná, díky čemuž si můžete jednoduše odtrhnout požadovaný rozměr dle délky podložky. Role jsou samostatně hygienicky zabalené ve folii.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu