Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

In Doporučujeme

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a papírové ručníky Papernet

Zajistěte svým zákazníkům vysokou úroveň hygieny při poskytování masérských služeb

Kvalita masáží se odvíjí od schopností maséra, který má ulevit od bolestí a zajistit příjemné uvolnění těla i mysli a také od toho, jak vysokou úroveň hygieny masérské studio svým klientům nabízí. To se odvíjí od vzhledu interiéru, vybavení a úrovně hygieny.

Vysoká úroveň čistoty a hygieny je klíčový faktor k tomu, aby se vaši klienti cítili dobře a uvolněně. Zajistěte proto každému svému klientovy příjemný pocit z prostředí i samotné masáže.

Hygiena začíná u čistých rukou

Vysokou úroveň hygieny zajistíte správným mytím a osušením rukou. Místo použití textilních ručníků doporučujeme používat papírové skládané ručníky Papernet. Ty jsou v nabídce v několika provedeních. Ekonomičtější je jednovrstvá varianta. Dvouvrstvé bílé papírové ručníky Papernet z kvalitní celulózy ale garantují vysokou savost a pevnost, tím i vyšší užitné vlastnosti a menší spotřebu papírových ručníků.

Výběr hygienických doplňků pro masérské lůžko

Nedílnou součástí každého masérského salonu je kvalitní masérské lehátko. To je místem, kde si vaši klienti odpočinou a užijí si celou proceduru masáže. Pro zajištění optimální hygieny doporučujeme použití vhodných pomůcek.

Skvělou volbou jsou například papírové podložky na vyšetřovací lůžka. Ty jsou vyrobeny z dvouvrstvé celulózy, která je velmi pevná, příjemná na dotyk a savá. Materiál je dermatologicky testovaný a je neutrální k pokožce a sliznicím.

Díky této podložce mají vaší zákazníci vždy vysokou úroveň osobní hygieny a jsou chráněni proti bakteriím. Každá role je perforovaná, díky čemuž si můžete jednoduše odtrhnout požadovaný rozměr dle délky podložky. Role jsou samostatně hygienicky zabalené ve folii.

You may also read!

Hledáte kvalitní textilní galanterii? Nabízíme vám ji

Pokud patříte mezi milovníky ručních prací, zajisté uvítáte kvalitní textilní galanterii a další potřeby pro tvoření, které naleznete na

Read More...

Pinot Noir je jedno z nejuznávanějších červených vín na světě

Pinot Noir je středně plné víno, které chutná po brusinkách, třešních i malinách. Ucítíte v něm však i nádech

Read More...

Chopte se dobré investiční příležitosti a investujte do kvalitního rumu

V posledních několika letech se rum dostává do popředí na trhu s investičním alkoholem, přičemž velké oblíbenosti se těší

Read More...

Mobile Sliding Menu