Která masážní křesla nabízejí maximální komfort?

In Doporučujeme

Nejlepším způsobem, jak se zrelaxovat a dát odpočinout bolavým zádům, nohám, ramenům či krku, je návštěva masážního salonu. Ne však každý má čas tomu přizpůsobit svůj nabitý denní program. Proto se tu nabízí další, o mnoho pohodlnější řešení, a tím je pořízení vlastního masážního křesla.

Soukromý masážní salon se vším všudy

Jak už bylo zmíněno, proč byste se měli přizpůsobovat otevírací době masážního salonu, když si můžete dopřát masáž, kdykoliv se vám to hodí? Ta nejlepší masážní relaxační křesla vám totiž přinesou dokonalou relaxaci, neboť jsou vybavena i vyhříváním až na 48 °C a audiosystémem. Díky tomu uvolníte nejenom tělo, ale též mysl.

Na co se můžete těšit?

Moderní masážní křesla disponují 2D, 3D a 4D masáží, regeneračními a relaxačními módy, postupy čínské masáže a protahovacími thajskými technikami. S jejich pomocí zažijete dokonalé a hluboké uvolnění, které se nezaměřuje pouze na šíji, ramena a záda, ale též pas, boky a nohy. Dále oceníte možnost polohování křesla a zabudovaný výkonný LCD displej. Pokud si nejste jistí, jaké křeslo vám bude nejvíce vyhovovat, navštivte prodejnu či využijte možnosti jeho týdenního vyzkoušení.

Kdo patří mezi favority?

Jednoznačně to jsou modely RS Royal, jež dokáží automaticky detekovat různé typy postavy, mají 8 masážních programů, osvětlení a zajistí během masáže i hudební doprovod prostřednictvím špičkového dolby stereo a Bluetooth reproduktorů. Tato designově vysoce elegantní masážní křesla si vás budou skutečně hýčkat. Dle svého typu vám poskytnou také plošnou lymfatickou masáž rukou a nohou, vzduchovou masáž chodidel, hýždí, beder, ramen, akupunkturní masáž atd. Za zmínku rovněž stojí až 98 masážních airbagů věrně imitujících masážní techniku. Mezi praktické vychytávky patří dálkové ovládání prostřednictvím tabletu, velmi tichý chod a úsporný provoz.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu