Lákají vás investice, ale nechcete celé dny sledovat grafy? Známe řešení

In Doporučujeme

Pod tíhou silné inflace stále větší množství lidí přemýšlí nad tím, jak ochránit své těžce vydřené peníze. Přece jen nikdo z nás nechce sledovat, jak se naše úspory velmi rychle znehodnocují. Mnoho lidí se však bojí, že investice jsou příliš složité, časově náročné nebo nebezpečné. Jaká je ale pravda?

Snadno, ale opatrně

V dnešní online době můžete snadno vyhledat pestrou škálu zajímavých příležitostí, kterých se zúčastníte díky pouhým několika kliknutí myši. Vždy však dbejte zvýšené ostražitosti a nenechte se zlákat nabídkou pohádkového zbohatnutí. Stejně tak investujte pouze finance, jejichž ztráta pro vás nebude znamenat katastrofu.

Rozhodně vám doporučujeme přečíst si šikovně napsaný článek na téma diverzifikace – co je to. Zkráceně řečeno se jedná o rozložení peněz do několika příležitostí. Daná taktika je naprostým základem dlouhodobě úspěšného investora a doporučuje ji každý profesionál.

V čem vidíte smysl?

Všichni jste už nejspíše slyšeli o akciích, dluhopisech, dividendách, kryptoměnách, fondech a celé řadě dalších produktů. Jednotlivé možnosti se od sebe značně liší. Vždy si vybírejte jen ty, o nichž máte alespoň vzdálenou představu. Zároveň se seznamte s investiční kalkulačkou a počítejte si výhodnost zvolených variant.

Pro začátečníky jsou vhodné například zajištěné úvěry do nemovitostí s platformou Bondster. Ta vyhledává zajímavé nemovitosti a spravuje intuitivní aplikaci, v jejímž rámci si naklikáte investice raz dva. Zúčastnit se přitom lze již od jedné stokoruny, takže nemusíte být zrovna milionáři.

Průměrné zhodnocení se pohybuje v řádu sedmi až sedmnácti procent ročně, což stojí za vyzkoušení. Jedná se o jeden z nejsnadnějších způsobů, jak ochránit vaše prostředky před nenasytnou inflací.

You may also read!

Máte citlivou pleť, kvůli které vám nesedí žádná kosmetika? Známe řešení

Problematická pleť trápí spoustu žen i mužů každého věku. Není se čemu divit, protože jakékoliv sebemenší nedostatky na obličeji

Read More...

Jak vybrat kompresor? Poradíme vám, na co si dát pozor

Kvalitní kompresor najde využití při celé řadě pracovních aktivit. Aby vám však mohl dlouho a spolehlivě sloužit, je potřeba

Read More...

Jak vybírat šaty pro plnoštíhlé?

Hledáte pěkné šaty, ale máte pocit, že je nemůžete mít, protože vám budou vidět nateklé paže, silnější stehna a

Read More...

Mobile Sliding Menu