Sháníte opravdu odolné pásky? Víme, kde je seženete!

In Doporučujeme

Provozujete e-shop nebo logistickou firmu a na vašem denním pořádku je balení zboží různého druhu? Pak zřejmě chcete, aby za svým zákazníkem dorazilo neporušené. K tomu se neobejdete bez kvalitního obalového materiálu a lepicích pásek. Na ty se v tomto článku zaměříme.

Na trhu jsou k mání lepicí pásky různých materiálů, barev i odolnosti. Pojďme si je proto probrat podrobněji.

Nejrozšířenější PP pásky

Na obaly z kraftového či recyklovaného papíru jsou dobře přilnavé PP pásky, které bezpečně zalepí krabici až do hmotnosti 20 kg. Průmyslovou variantou PP pásky zalepíte i krabici o 15 kg těžší. K tomu jsou odolné proti roztržení a poskytují vynikající pevnost spoje. Na e-shopu rajapack.cz si dokonce tyto pásky můžete nechat potisknout vlastním textem, firemním logem či značkou stejně jako výstražným potiskem.

Univerzální PVC pásky

Pro profesionální lepení kartonových pásek, dřeva, umělé hmoty a hliníku jsou ideální PVC pásky. Jedny z nejkvalitnějších jsou pásky značky Tesa, které bezpečně zalepí i krabici o váze 40 kg. K dispozici navíc jsou i PVC pásky s výstražným potiskem typu křehké či fragile.

Vázací pásky pro objemný náklad

Balíky, náklad na paletách stejně jako zboží v supermarketech bezpečně zajistí tzv. vázací pásky, které rychle a spolehlivě zabezpečí objemný náklad, neforemné či velmi těžké předměty o hmotnosti až do 730 kg. Jako takové tedy nacházejí své uplatnění napříč průmyslovými odvětvími, v obchodu i logistice.

Textilní a plastové

Na zmíněném e-shopu rajapack.cz jsou k sehnání vázací pásky textilní a plastové. Ty se pak dělí na polyesterové a polypropylenové. Všechny jsou k dispozici v různých pevnostech, šířkách i barvách. K těmto páskám je vhodné pořídit i patřičné příslušenství, ať už se jedná o odvíječ, napínač, popřípadě uzavírací spony.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu