Sháníte opravdu odolné pásky? Víme, kde je seženete!

In Doporučujeme

Provozujete e-shop nebo logistickou firmu a na vašem denním pořádku je balení zboží různého druhu? Pak zřejmě chcete, aby za svým zákazníkem dorazilo neporušené. K tomu se neobejdete bez kvalitního obalového materiálu a lepicích pásek. Na ty se v tomto článku zaměříme.

Na trhu jsou k mání lepicí pásky různých materiálů, barev i odolnosti. Pojďme si je proto probrat podrobněji.

Nejrozšířenější PP pásky

Na obaly z kraftového či recyklovaného papíru jsou dobře přilnavé PP pásky, které bezpečně zalepí krabici až do hmotnosti 20 kg. Průmyslovou variantou PP pásky zalepíte i krabici o 15 kg těžší. K tomu jsou odolné proti roztržení a poskytují vynikající pevnost spoje. Na e-shopu rajapack.cz si dokonce tyto pásky můžete nechat potisknout vlastním textem, firemním logem či značkou stejně jako výstražným potiskem.

Univerzální PVC pásky

Pro profesionální lepení kartonových pásek, dřeva, umělé hmoty a hliníku jsou ideální PVC pásky. Jedny z nejkvalitnějších jsou pásky značky Tesa, které bezpečně zalepí i krabici o váze 40 kg. K dispozici navíc jsou i PVC pásky s výstražným potiskem typu křehké či fragile.

Vázací pásky pro objemný náklad

Balíky, náklad na paletách stejně jako zboží v supermarketech bezpečně zajistí tzv. vázací pásky, které rychle a spolehlivě zabezpečí objemný náklad, neforemné či velmi těžké předměty o hmotnosti až do 730 kg. Jako takové tedy nacházejí své uplatnění napříč průmyslovými odvětvími, v obchodu i logistice.

Textilní a plastové

Na zmíněném e-shopu rajapack.cz jsou k sehnání vázací pásky textilní a plastové. Ty se pak dělí na polyesterové a polypropylenové. Všechny jsou k dispozici v různých pevnostech, šířkách i barvách. K těmto páskám je vhodné pořídit i patřičné příslušenství, ať už se jedná o odvíječ, napínač, popřípadě uzavírací spony.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Mobile Sliding Menu