Máte strach, že vaše peníze ztratí na hodnotě? Zlato vám zajistí bezpečnou budoucnost

In Doporučujeme

Lidstvo za dobu své existence zažilo nesčetněkrát těžké časy a nejrůznější krize. Tu poslední s celosvětovým dopadem bezesporu zapříčinila pandemie koronaviru, která zasáhla celý svět a zanechala za sebou nemalé škody. Nový virus způsobil vysoký počet úmrtí a jeho obětí stále přibývá i přes drastická opatření, která zavedlo mnoho zemí světa. Omezení cestování a sociálních kontaktů, nošení roušek, uzavření škol i mnohých provozoven a zvýšená ochrana seniorů sice bezesporu pomáhají snižovat riziko přenosu nákazy, výrazně ale utlumily i ekonomické aktivity. Dnes už je zcela zřejmé, že ještě dříve, než lidstvo zvítězí nad koronavirem, přijde inflace.

Investice mohou ochránit finanční prostředky před ztrátou hodnoty

Nejlepším způsobem, jak nepřijít o peníze, je nenechat je zahálet na bankovním účtu. Vzhledem k tomu, že tuzemské banky nabízejí pouze zanedbatelné, případně dokonce žádné úroky, je lepší nechat své finance vhodně investovat. Zároveň je však na místě vyhnout se spekulacím; ty jsou velkým rizikem zejména pro ty, kteří zatím na tomto poli nenasbírali dostatek zkušeností. I ostřílení investoři by však měli riskovat maximálně částky, o které si mohou dovolit přijít.

Investujte s rozvahou! Zlato je vhodné i pro začátečníky

Peníze určené na zajištění rodiny, případně na klidný a plnohodnotný důchod, rozhodně neinvestujte bezhlavě. Zejména pokud patříte mezi začínající investory, volte takové investiční produkty, se kterými se nepojí vysoká míra rizika. Mezi takovými je naprostou jedničkou investiční zlato. Navíc při jeho nákupu nebudete platit DPH.

Mezi investiční zlato patří zlaté mince a slitky. Kde je pořídit?

Kde koupit zlato snadno zjistíte na internetu. Stačí napsat do vyhledávače „investiční zlato“ a projít nejlepší výsledky. Mezi nimi najdete www.zlate-mince.cz. Právě tady můžete pořídit zlaté mince i slitky vysoké ryzosti za příznivé ceny, případně je i prodat. Nakoupit zlato lze přímo přes internet nebo osobně v Praze v Obecním domě.

You may also read!

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Jak si doma upražit vlastní kávu?

Káva je slast, kterou si rádi dopřáváme v kavárnách, práci, ale i doma. Opravdoví fajnšmekři milují surovou chuť kávy.

Read More...

Máte citlivou pleť, kvůli které vám nesedí žádná kosmetika? Známe řešení

Problematická pleť trápí spoustu žen i mužů každého věku. Není se čemu divit, protože jakékoliv sebemenší nedostatky na obličeji

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu