Máte strach, že vaše peníze ztratí na hodnotě? Zlato vám zajistí bezpečnou budoucnost

In Doporučujeme

Lidstvo za dobu své existence zažilo nesčetněkrát těžké časy a nejrůznější krize. Tu poslední s celosvětovým dopadem bezesporu zapříčinila pandemie koronaviru, která zasáhla celý svět a zanechala za sebou nemalé škody. Nový virus způsobil vysoký počet úmrtí a jeho obětí stále přibývá i přes drastická opatření, která zavedlo mnoho zemí světa. Omezení cestování a sociálních kontaktů, nošení roušek, uzavření škol i mnohých provozoven a zvýšená ochrana seniorů sice bezesporu pomáhají snižovat riziko přenosu nákazy, výrazně ale utlumily i ekonomické aktivity. Dnes už je zcela zřejmé, že ještě dříve, než lidstvo zvítězí nad koronavirem, přijde inflace.

Investice mohou ochránit finanční prostředky před ztrátou hodnoty

Nejlepším způsobem, jak nepřijít o peníze, je nenechat je zahálet na bankovním účtu. Vzhledem k tomu, že tuzemské banky nabízejí pouze zanedbatelné, případně dokonce žádné úroky, je lepší nechat své finance vhodně investovat. Zároveň je však na místě vyhnout se spekulacím; ty jsou velkým rizikem zejména pro ty, kteří zatím na tomto poli nenasbírali dostatek zkušeností. I ostřílení investoři by však měli riskovat maximálně částky, o které si mohou dovolit přijít.

Investujte s rozvahou! Zlato je vhodné i pro začátečníky

Peníze určené na zajištění rodiny, případně na klidný a plnohodnotný důchod, rozhodně neinvestujte bezhlavě. Zejména pokud patříte mezi začínající investory, volte takové investiční produkty, se kterými se nepojí vysoká míra rizika. Mezi takovými je naprostou jedničkou investiční zlato. Navíc při jeho nákupu nebudete platit DPH.

Mezi investiční zlato patří zlaté mince a slitky. Kde je pořídit?

Kde koupit zlato snadno zjistíte na internetu. Stačí napsat do vyhledávače „investiční zlato“ a projít nejlepší výsledky. Mezi nimi najdete www.zlate-mince.cz. Právě tady můžete pořídit zlaté mince i slitky vysoké ryzosti za příznivé ceny, případně je i prodat. Nakoupit zlato lze přímo přes internet nebo osobně v Praze v Obecním domě.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu