Online nakupování: 5 triků, které vám pomohou při nákupu

In Hobby

Během karantény se můžete zabavit nakupováním online. Utrácení peněz za oblečení je vynikající způsob, jak se zbavit stresu. S našimi tipy najdete nejlepší kombinaci ceny a kvality.

1.      Filtrujte oblečení podle velikosti

Když naléhavě potřebujete najít šaty pro důležitou událost, nedostatek dostupných věcí vás může rozrušit. Chcete-li se vyhnout zklamání, v nastaveních ve vyhledávací liště nastavte svou velikost a posouvejte se navrhovanými možnostmi až do konce – často je třeba zvolit nejen českou, ale i evropskou velikost. Eshopy již mají povětšinou k dispozici převodní tabulku. 

2.      Podívejte se, jak věc sedí na modelovém videu

Internetové obchody si již dávno uvědomily, že jejich hlavní nevýhodou je neschopnost vyzkoušet si věc při výběru. Zatímco v kamenných obchodech máte možnost si věci osahat a vyzkoušet.  Na fotografii nelze sdělit všechny prvky – společnosti začaly natáčet krátká videa s modely na bílém pozadí.  Pod videem výrobce uvádí informace o parametrech modelu – růst, objemy. Vysoké dívky tak lépe pochopí, jak na nich budou šaty sedět, a dívky s malou postavou nebudou kupovat věci, které si budou muset nechat u švadleny přešít.

3.      Nezapomeňte na recenze

Je to nejdůležitější věc, pokud si koupíte značkový produkt – ve většině případů jeho kvalita nevyvolá otázky. Ideálně se přihlaste k odběru blogerů na Instagramu, kteří si objednávají věci z čínských webů nebo hledají online prodej evropských značek. Tyto dívky podrobně ukazují zakoupené položky a zveřejňují odkazy spolu s kupóny – můžete zabít dvě mouchy jednou ranou.

4.      Zvažte dobře střih a barvu

Obraťte se na stylistu, ať zbytečně neutrácíte za drahé věci, které vám nebudou vyhovovat. Nezapomeňte se podívat na složení produktu, abyste pochopili, jak bude věc sedět. 

5.      Studujte dimenzionální mřížku prodejce

Ačkoli existuje standardní rozměrová mřížka, většina značek se od ní odchyluje pro svůj vlastní účel. Značkové věci tedy budou často větší. Proveďte měření hrudníku, pasu a boků s okrajem 1 cm a porovnejte je s jejich uvedenými údaji. Mějte na paměti, že oděvy vyrobené z elastické textilie lze kupovat podle velikosti a věci z tlusté textilie je lepší vzít s okrajem několika centimetrů nebo o větší velikost.  

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu