Nový Ford Ranger Raptor – 2023

In Automoto

FORD RANGER RAPTOR

Ford Ranger Raptor je navržen tak, aby zvládl nejnáročnější podmínky a terény. S výkonným šestiválcovým motorem a pokročilou 4×4 trakční technologií je tento pick-up připraven na jakoukoliv výzvu. Můžete být jisti, že vás dostane tam, kam potřebujete, ať už je to na pracoviště nebo na dobrodružnou jízdu v terénu.

Raptor také nabízí nejmodernější technologie pro vaši bezpečnost a pohodlí. Můžete se spolehnout na pokročilé systémy asistence řidiče, jako je adaptivní tempomat a rozpoznávání dopravních značek. Interiér vozidla je plně vybaven všemi moderními prvky, které vám zpříjemní každou jízdu. A s kapacitou nákladového prostoru až 1 180 kg, můžete vozit prakticky cokoliv, co potřebujete.

Pokud hledáte ještě větší drsňáka, pak se těšte na brzy přicházejícího Ford Bronca. Ten vám přinese všechny vlastnosti Rangeru Raptor, ale ještě více drsnosti a zábavy. Nezapomeňte se proto rychle dostat k prodejci a zajistit si svůj vlastní exemplář.

Ford Ranger Raptor je zkrátka výkonný a spolehlivý pick-up, který vás nezklame. S vynikajícím výkonem, luxusním designem a nejmodernějšími technologiemi je připraven splnit vaše nejnáročnější požadavky. Takže neváhejte a vyzkoušejte toto vozidlo, které bude vždy vaším nejlepším společníkem.

Kromě toho, že Ford Ranger Raptor nabízí vynikající výkon a spolehlivost, také vyniká svým dravým designem. Agresivní přední maska, obří nárazníky a velká světla vypadají jako by tento pick-up byl připraven na jakoukoliv bitvu. Ať už se jedná o jízdu v terénu nebo jen o projížďku po městě, budete si užívat nejen spolehlivost a výkon, ale také závistivé pohledy od ostatních řidičů.

Ford Ranger Raptor také nabízí různé režimy jízdy, takže si můžete přizpůsobit jízdní režim podle toho, kde se právě nacházíte a jaký typ jízdy chcete podniknout. Režim Sport vám umožní využít plný potenciál výkonu, zatímco režim Comfort zajistí pohodlnější jízdu na delší cesty. A s režimem Baja se můžete vydat na písečné duny a užít si adrenalinové jízdy v off-road terénu.

Takže pokud hledáte pick-up s vysokým výkonem, spolehlivostí a luxusním designem, Ford Ranger Raptor je pro vás tím správným vozidlem. A s brzy přicházejícím modelem Ford Bronco, který nabídne ještě více drsnosti a zábavy, je jasné, že Ford je stále v čele v oblasti pick-upů a terénních vozidel.

SPEFICIKACE

Nový Ford Ranger Raptor je nejen o šíleně atraktivním designu a skvělých terénních schopnostech, ale také o výkonném motoru, který uspokojí i ty nejnáročnější motoristické fanoušky. Tento nový vůz je vybaven novou jednotkou 3.0 EcoBoost V6 s dvěma turbodmychadly, která je výrazně výkonnější než předchozí verze. S cílovými parametry 212 kW (288 k) a 491 Nm nabídne nový Ranger Raptor zrychlení až na 100 km/h za něco málo přes 6 sekund.

Jako jeden z mála pickupů na trhu má nový Ford Ranger Raptor také anti-lag systém podobný tomu, který najdeme v supersportovním modelu Ford GT nebo ve Focusu ST. Tento systém udržuje turbodmychadla roztočená po dobu až tří sekund po uvolnění plynového pedálu, což umožňuje rychlejší obnovení plnicího přetlaku turbodmychadla a lepší akceleraci ze zatáček. Pro každý z 10 stupňů samočinné převodovky je navíc v řídicí jednotce uložen samostatný profil přeplňování, aby vůz stále podával optimální výkon.

Díky těmto výkonným prvkům a novým technologiím bude nový Ford Ranger Raptor jedním z nejlepších a nejvýkonnějších pickupů na trhu. Pokud tedy hledáte auto, které vás dokáže svést jak po silnici, tak i mimo ni, Ford Ranger Raptor je tím správným volbou.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu