Sada háčků na háčkování se hodí i jako vánoční dárek

In Doporučujeme

Dnešní doba přeje užitečným dárkům. Můžete však věnovat ještě více. Věnujte hobby. A jaké dnes letí, případně se jako trend vrací? Je to pletení a háčkování.

Kdysi bylo háčkování, pletení i šití žádanou dovedností žen. Třeba v osmdesátých letech jste mohli jít s módou pouze tehdy, když jste si dokázali oblečení vyrobit po domácku. A tak se šilo, pletlo a háčkovalo – oblečení i bytový textil. Dnes je sice pletenin na trhu hodně, zato nám chybí koníček, který by podporoval rozvoj naší motoriky, či ji udržoval v dobré kondici i s přibývajícím věkem. Ale pozor! V mnoha státech se pletení a háčkování stalo hitem mezi mladými. Až vtipně působí hloučky severské mládeže, která nepostává s cigaretou, ale s jehlicemi, klubíčkem příze, a prostě plete či háčkuje. Takže sada háčků na háčkování je dobrým nápadem na vánoční dárky bez rozdílu věku. A víte, že háčkování a pletení dokáže chytnout i muže?

TIP: Kvalitní a užitečný dárek k Vánocům dokážete z pletacího sortimentu vybrat i pro zkušené pletaře. Výměnné jehlice KnitPro jsou skutečně užitečným a hodnotným dárkem. Věnovat můžete třeba celou sadu.

Hobby proti stresu

Stres se stal součástí moderního života, rozhodně to však neznamená, že bychom měli vše vzdát a nesnažit se mu vyhnout. Nejlepším bojovníkem proti stresu je aktivita. Jiná než ta rutinní, která v nás naopak stres způsobuje. Ideální je najít si hobby. Někdo propadl antistresovým omalovánkám, ale tento trend je na ústupu. Nyní spíše malujeme podle čísel, skládáme puzzle, či děláme diamantové mozaiky. Většina těchto koníčků jen leze do peněz a s výtvory neumíme naložit. Pletení a háčkování však je zcela jiné. Nejenže při něm zrelaxujete a zbavíte se stresu. Současně oblečete celou rodinu a případně i uháčkujete hezký bytový textil. Takže když tvořit, tak s jehlicemi a s háčky.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu