Sada háčků na háčkování se hodí i jako vánoční dárek

In Doporučujeme

Dnešní doba přeje užitečným dárkům. Můžete však věnovat ještě více. Věnujte hobby. A jaké dnes letí, případně se jako trend vrací? Je to pletení a háčkování.

Kdysi bylo háčkování, pletení i šití žádanou dovedností žen. Třeba v osmdesátých letech jste mohli jít s módou pouze tehdy, když jste si dokázali oblečení vyrobit po domácku. A tak se šilo, pletlo a háčkovalo – oblečení i bytový textil. Dnes je sice pletenin na trhu hodně, zato nám chybí koníček, který by podporoval rozvoj naší motoriky, či ji udržoval v dobré kondici i s přibývajícím věkem. Ale pozor! V mnoha státech se pletení a háčkování stalo hitem mezi mladými. Až vtipně působí hloučky severské mládeže, která nepostává s cigaretou, ale s jehlicemi, klubíčkem příze, a prostě plete či háčkuje. Takže sada háčků na háčkování je dobrým nápadem na vánoční dárky bez rozdílu věku. A víte, že háčkování a pletení dokáže chytnout i muže?

TIP: Kvalitní a užitečný dárek k Vánocům dokážete z pletacího sortimentu vybrat i pro zkušené pletaře. Výměnné jehlice KnitPro jsou skutečně užitečným a hodnotným dárkem. Věnovat můžete třeba celou sadu.

Hobby proti stresu

Stres se stal součástí moderního života, rozhodně to však neznamená, že bychom měli vše vzdát a nesnažit se mu vyhnout. Nejlepším bojovníkem proti stresu je aktivita. Jiná než ta rutinní, která v nás naopak stres způsobuje. Ideální je najít si hobby. Někdo propadl antistresovým omalovánkám, ale tento trend je na ústupu. Nyní spíše malujeme podle čísel, skládáme puzzle, či děláme diamantové mozaiky. Většina těchto koníčků jen leze do peněz a s výtvory neumíme naložit. Pletení a háčkování však je zcela jiné. Nejenže při něm zrelaxujete a zbavíte se stresu. Současně oblečete celou rodinu a případně i uháčkujete hezký bytový textil. Takže když tvořit, tak s jehlicemi a s háčky.

You may also read!

Proč se vyplatí investovat do koupacího sudu? Důvodů je hned několik

Koupací sud slouží nejen k relaxaci a odpočinku, ale horká voda má pozitivní dopad také na lidský organismus. Po

Read More...

Elektronické cigarety jsou výborné pro odvykání

Leckterý milovník tabáku se dnes potýká s finančními problémy, jelikož cigarety a doutníky jdou cenově neustále nahoru a nezdá

Read More...

Výkonný mobil za několik tisíc? Rozhodně ano

Nezáleží na tom, jestli svůj telefon používáte k práci, studiu, jako navigaci do auta, pomocníka během socializace nebo pro

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu