Exteriérové doplňky, které zkrášlí vaši zahradu

In Doporučujeme

Připravte se s předstihem na jarní počasí, kdy zahradu rozzáří opět barvy, květiny a živočichové. Zahradní posezení se stane místem, kde strávíte spoustu času, a to nejen sami, ale klidně i s celou rodinou. Pokud však hledáte způsob, jak zútulnit okolí rodinného domu, je na čase poohlédnout se po vhodných doplňcích.

Zamyslete se nad prostorem na zahradě, která si možná žádá renovaci a úpravu. Zahrada skutečně rezonuje jako kousek ráje a člověk by měl neustále myslet i na výzdobu. Výroba exteriérových doplňků může být dokonce i na míru, takže si na své přijdou i vskutku nároční jedinci se specifickými představami.

Rostliny v květináčích

Výběr rostlin do zahrady není snadný, přičemž stejné pravidlo platí i o květináčích. Zatímco některé rostliny potřebují větší květináče, jiné si vystačí i s menšími. Vezměte tedy v úvahu potřeby rostliny. Půvabná je levandule, neboť odolává plísním a přitahuje opylovače, jako jsou motýli a včely, což je skvělé pro životní prostředí. Levandule jsou vhodné do závěsných květináčů, ale i velkých květináčů na zemi.

Další rostlinou je liána, která roste velice rychle, a tím pádem může zakrýt třeba potrubí. Muškáty jsou dalším pilířem venkovních dekorativních kytek. A čolek, který se snadno pěstuje, kvete v létě a září mnoha barvami.

Slaďte zahradní dekorace s číslem popisným

Stejně jako v místnosti kladete důraz na to, aby byl nábytek jednotný, nechejte si v takovém duchu záležet i na exteriéru. Zahradní dekorace s vyřezanými zvířátky z plechu klidně slaďte s číslem popisným, abyste vytvořili ucelený design. V podobném duchu se může nést i venkovní ohniště.

Podívejte se na nabídku společnosti BOHEMIA DESIGN, která má široké portfolio služeb a nabízí třeba i práškové lakování komaxit či výrobu designového osvětlení.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu