Poznejte Máchovo jezero. Tady se uvelebíte jako doma

In Doporučujeme

U Máchova jezera budete vlastně doma, protože nevyjedete za hranice naší krásné země. Máme pro vás ovšem ještě jeden bonus. Až pojedete na dovolenou, ubytujte se v bungalovech. Vyjde vás to levněji než chatka a přitom budete mít soukromí, jako kdybyste byli ve svém.

Máchovo jezero ubytování – možnosti

Máchovo jezero je nádherná oblast v okrese Česká Lípa. Legendární „Mácháč“ si spousta lidí spojuje s letním festivalem a diskotékou Bílý kámen. Nemyslete si však, že jde o místo, kde se jen paří. Máchovo jezero nabízí neskutečnou atmosféru a podívanou na krajinu, která působí jako pláže někde v exotice. Naleznete tu mnoho vyžití, na hlavních plážích v Doksech a ve Starých Splavech jsou tobogány a jiné atrakce. Místo vás upoutá i svojí historií. Jestlipak víte, že jej již v roce 1366 založil sám Karel IV.? Malebné místo nabízí nejen dostatek prostoru na lenošení. Když se uvelebíte do lehátka, užijete si výhled i na dva ostrůvky, Myší a Kachní a k nim se vztahuje spousta místních pověstí. Ty si můžete poslechnout, pokud si najdete Máchovo jezero ubytování.

Ubytování Staré Splavy

Abychom vás vybavili na cestu fakty, tak jedno vám musíme sdělit. Máchovo jezero je ve skutečnosti rybník, parametry jezera jako takového nesplňuje, ovšem je tak velké, že se mu jezero prostě říká. Právě díky jeho monumentálnosti si zde můžete užít pohodovou dovolenou, aniž byste měli pocit, že je tu hlava na hlavě. Jsou zde k zapůjčení lodičky, šlapadla, dá se tu i surfovat. Kdo se nechce nadřít, nevadí, ať směle nastoupí na parník. Jen si dopřejte ten zážitek sami a najděte si i ubytování Staré Splavy. Zde jsou nově zrekonstruované bungalovy, vybavené zcela novým nábytkem, kuchyňskou linkou, sprchou a také WC. K dispozici budete mít i kuchyňský koutek včetně mikrovlnné trouby, varné konvice i nádobí, takže to je servis jako na dlani. Místo samotné je v krásném prostředí Starých Splavů a budete to mít pouze 700 metrů lesní cestou od Máchova jezera.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu