Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

In Doporučujeme

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči? Ať už využíváte plynové láhve doma, na chalupě, při práci, na zahradě nebo při kempování, určitě byste ocenili jejich rychlý dovoz až do domu. Jak se ukazuje, tato služba je již v hlavním městě dostupná.

Propanbutanové láhve s dovozem? Žádný problém!

Sháníte propanbutanové láhve na prodej a ocenili byste, aby vám je prodejce dovezl až domů? Pokud je adresa vašeho trvalého bydliště nebo vaší firmy v Praze, máte vyhráno. Právě v hlavním městě je totiž možné objednat si libovolně velkou láhev s propan butanem či čistým propanem a na její doručení si počkat doma nebo ve firmě. Naštěstí se ale jedná o službu, která je natolik oblíbená, že v brzké době dojde k jejímu rozšíření i do dalších českých, slezských i moravských měst.

Malé, střední nebo velké?

S rozvojem služby plynové láhve až do domu vám odpadne starost s jejich dovozem. Ať už je tedy hmotnost plynové láhve 5 kg nebo 10 kg, vy ji nebudete muset odnášet sami a klidně si dopřát i větší zásobu plynu. Samozřejmě není komplikací ani objednávka dvoukilové láhve, která je vhodná na krátkodobé kempování v přírodě nebo víkendový pobyt na chatě bez přívodu plynu.

Propan butan nebo čistý propan?

Zbývá tedy poslední otázka, která spočívá v tom, pro jakou plynovou láhev se rozhodnout? V nabídce jsou totiž dva typy lahví:

  1. propanbutanová
  2. propanová

Při mrazech je určitě vhodnější sáhnout po propanové láhvi, protože je vhodnější do nižších teplot. Pokud ovšem neplánujete kempovat v zimě nebo navštívit promrzlou chalupu, bohatě si vystačíte se směsí propanu a butanu, která také bývá zpravidla o něco levnější.

Objednejte si plynové láhve až do domu a užívejte si vaření, kempování a další činnosti, ke kterým propan či propan butan v láhvi potřebujete.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu