Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

In Domácnost

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách mají české domácnosti značné rezervy. Sprchování, mytí nádobí, splachování WC, to jsou tři nejčastější okruhy, na kterých lze s trochou snahy uspořit nemalé náklady.

Modernizaci koupelny se dnes snad nikdo nevyhne a je pravdou, že podobné úpravy mohou vypadat hodně zajímavě. Úsporná sprcha znamená až o sedmdesát procent nižší náklady za spotřebu vody. Zbývá si jen vybrat model, který vám bude vyhovovat. Naštěstí platí, že současný trh je velmi pestrý.

Dešťová sprcha vládne dnešním koupelnám

Trendy jsou neúprosné, na výběr přitom máme dvě různé varianty. Dešťová a ruční sprcha mají pochopitelně svá plus a mínus. Které z nich potom dát přednost, jaká dopadne ve vzájemném měření sil lépe? Jde totiž hlavně o pohodlí, protože dešťová varianta nabídne onen osvěžující pocit, který zažíváme při prudším letním dešti. Současně nemusíte ruční sprchu držet.

Akční sprchové sety kombinují výhody dešťové hlavice a ruční sprchy, záleží tedy jen na tom, čemu dáte dnes večer přednost. V titulní roli je hlavně designové provedení. Dáte přednost černé, chromovému odstínu nebo zlaté nádheře? Všechny prvky se musí sladit, aby vznikl jeden úhledný celek, to známe i z módních outfitů.

Sprchová sada v černé je vrcholnou elegancí

Černá barva se v moderní koupelně rozhodně neztratí, úsporná dešťová hlavice s Anti-Calc systémem, díky němuž bude údržba mnohem snadnější, znamená velké plus. Nechybí ani velmi praktická dětská pojistka. Sprchová sada Invena Trend nabídne dvě různé možnosti. Stačí pomocí přepínače na baterii zvolit, zda dáváte přednost ruční nebo horní hlavové sprše.

You may also read!

Máte citlivou pleť, kvůli které vám nesedí žádná kosmetika? Známe řešení

Problematická pleť trápí spoustu žen i mužů každého věku. Není se čemu divit, protože jakékoliv sebemenší nedostatky na obličeji

Read More...

Jak vybrat kompresor? Poradíme vám, na co si dát pozor

Kvalitní kompresor najde využití při celé řadě pracovních aktivit. Aby vám však mohl dlouho a spolehlivě sloužit, je potřeba

Read More...

Jak vybírat šaty pro plnoštíhlé?

Hledáte pěkné šaty, ale máte pocit, že je nemůžete mít, protože vám budou vidět nateklé paže, silnější stehna a

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu