Proč chtít nábytek na míru?

In Domácnost

Módní diktát je neúprosný. Sezónu co sezónu mění trendy nejen v oblasti odívání, ale odráží se i v architektuře a stylizaci. Žít v domnění, že pořídíte vlastní bydlení, zařídíte si interiér a dvacet let na něj nechytnete, by bylo vskutku naivní. Nábytek je třeba čas od času obměnit.

Nábytkové haly a prodejny praskají ve švech. Ne vždy ale obsahují aktuální sortiment, který by byl hezký, funkční a odpovídal aktuálním potřebám. Proto je vhodné najít inspiraci v odborných časopisech i publikacích a nechat si nábytek nebo jeho součásti vyrobit na míru.

Nábytek na míru vyjde levněji

Pakliže nemáte ani tušení, proč a kde si nábytek na míru nechat pořídit, čtěte následující řádky dál. Důvod je jednoznačný. Nábytek bude respektovat vámi zvolený prostor, bude kopírovat jeho rozměry, padne do něj jako ulitý a navíc vás díky úspoře místa a materiálu vyjde levněji.

Oslovte pražské truhlářství Marek a nebudete se stačit divit, jaké nápady na zkulturnění a osvěžení vašeho obydlí získáte. Nejenže si vyberete z široké nabídky prototypů, ale navíc vám profesionální truhláři vybraný kus zhotoví, doručí na adresu určení a navíc i namontují.

3D návrhy mnohé napoví

Truhlářství Marek nabízí na míru kuchyňské linky, vestavěné skříně, sestavy obývacího pokoje, nábytek pro dětské pokojíky i ložnice. V každém případě se dbá na detaily a jsou zpracovány 3D návrhy nábytku pro lepší představivost, design a ergonomii.

Postačí jen kontaktovat projektanta z Truhlářství Marek a domluvit si schůzku. Projektant z informací získaných na místě vytvoří několik různých návrhů i s přihlédnutím k vámi vybraným materiálům a doplňkům. Záleží pak už jen na vás, která varianta se vám bude líbit víc a které dáte přednost. Návrh je zpoplatněný, ale jeho cena vám bude následně odečtena z ceny zakázky.

Pražské Truhlářství Marek má více než třicetiletou tradici. Nábytek vyrábí v moderní provozovně, která disponuje veškerým vybavením, které je k výrobě nábytku potřeba. Odborníci na slovo vzatí zrealizovali stovky zakázek jak v tuzemsku, tak i v zahraničí. Na veškeré výrobky a instalace je poskytována záruka v délce 36 měsíců.

Ukázkové projekty vám otevřou oči

Truhlářství Marek navíc zprostředkovává ukázkové projekty – interiér bytu v developerském projektu v Horoměřicích, návrh kuchyní v činžovním domě na Žižkově a prezentace ložnic v rodinném domě ve Slivenci. Na vlastní oči lze spatřit, že nábytek na míru bude tím nejlepším řešením i pro vás. Ostatně, přijďte se přesvědčit sami!

You may also read!

Zlato s garancí. Jak koupit kvalitní, investiční poklad?

Chcete někam investovat, ale nejste zrovna milionář, abyste si mohl dovolit koupi něčeho většího? Nevadí. I běžný člověk může

Read More...

Adventní kalendář 2023 s kosmetickým překvapením

Pomalu se blíží adventní období, přičemž tradiční pomůckou pro odpočítávání Štědrého dne je adventní kalendář. Pokud vám však čokoláda

Read More...

S Modrým Koníkem bude každá těhule v obraze

Nešťastná třináctka? To v těhotenství rozhodně nehrozí. Třináctka je zde jednoznačně spojená s koncem prvního trimestru těhotenství. Třináctý týden přináší úlevu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu