Kde hledat obrazy v aukci?

In Doporučujeme

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné je výhodně koupit od předchozího majitele. Nikoliv v bazaru, ale v aukci. Právě tam máte šanci dostat se na zajímavé částky.

Rádi byste koupili hodnotné obrazy od známých českých i zahraničních umělců za dobré ceny? Pak hledejte obrazy v aukci. Nemusíte nikam chodit. Žijeme v 21. století, takže aukce probíhají online.

Vydejte se do online galerie Graciano

Kde vůbec aukce obrazů hledat? Podívejte se do online galerie Graciano.cz. V nabídce aukční síně najdete obrazy, šperky, mince i starožitnosti. Galerie spolupracuje s oběma stranami, tedy s kupci, ale i s prodejci. Pokud tedy máte nějakou starožitnost, šperk či obraz, kterých byste se rádi zbavili, víte, kde je nabídnout.

Prohlédněte si aktuální aukce

Přímo na webu online galerie se dostanete na aktuálně probíhající aukce. Můžete se podívat i do archivu, uvidíte, že spousta obrazů se prodala za vyvolávací cenu. To je pro vás dobrá zpráva, protože vyvolávací ceny v aukcích jsou velmi nízké. Ocenění se samozřejmě provádí pečlivě, na starost ho mají znalci. Cena je ale na začátku nastavená na minimum, od toho jsou aukce.

Obrazy můžete vidět i naživo

Rádi byste si pořídili nějaký obraz, ale než ho vydražíte, chtěli byste ho vidět osobně? Není problém. Graciano má kamenné pobočky v Praze i Brně, takže si můžete domluvit prohlédnutí obrazu. Vždy se ale předem dohodněte, protože není jisté, zda je konkrétní obraz zrovna na dané pobočce. V kamenné pobočce se každopádně lze potkat s odborníky, kteří vám s výběrem obrazu pomohou – společně zvážíte, které starožitné obrazy jsou skutečně hodnotné, jaké má smysl kupovat z hlediska investice atd. Graciano spolupracuje i s prestižními aukčními domy ve Vídni a Praze, získáte tedy přístup ke zkušeným aukčním specialistům i těm nejlepším aukčním trhům.

You may also read!

Kam vyrazit do Chorvatska na letní dovolenou?

Chorvatsko je stejně rozmanité jako podmanivé – čeká na vás drsné pobřeží Jaderského moře i půvabná historická města, která

Read More...

Jak pomůže vaší obci inteligentní veřejné osvětlení?

Rekonstrukce veřejného osvětlení je v posledních letech velkým tématem. Řada obcí ještě stále provozuje nevyhovující a neúsporné osvětlení, které

Read More...

Trápí vás ekzém? Biokosmetika může být řešením

Ekzém je poměrně běžným problémem trápícím spoustu dětí i dospělých. Jeho příčina se sice nedá odstranit žádnou kosmetikou, ale

Read More...

Mobile Sliding Menu