Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

In Doporučujeme

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak pro radost. Objevte kvalitní produkty, jako je například sušené maso a další dobroty plné vitamínů, minerálů a důležitých živin.

Kvalitní psí a kočičí dobroty

Potěšte zmlsané jazýčky svých chlupatých čtyřnohých kamarádů. Objevte značku LyoPro nabízející kvalitní psí a kočičí dobroty. V nabídce najdete lahodné dobrůtky z kvalitního masa a vnitřností a mrazem sušené pamlsky pro psy i kočky pro ozvláštnění jejich jídelníčku. Navíc také pomáhají čistit chrup a posilovat žvýkací svaly.

Masíčko, po kterém se bude každý hafan olizovat za ušima

Hledáte pro svého čtyřnohého chlupatého miláčka něco opravdu speciálního. Dopřejte mu sušené maso pro psy, po kterém se bude olizovat až za ušima. Šťavnaté masíčko obsahuje spoustu cenných bílkovin, které jsou důležité pro zdravý vývoj psů, které pomáhá udržovat ve skvělé kondici.

Šetrná metoda sušení pro zachování živin, čerstvosti a chuti

Není nad to, když si váš pejsek může pochutnat na něčem chutném a zároveň zdravém. Spolehněte se nejen na vysokou kvalitu a chuť, ale také na důležitou čerstvost. Díky šetrné metodě sušení a použití pouze přírodních ingrediencí si produkty zachovávají vyvážený poměr důležitých živin, čerstvost a chuť.

Zdravé dobroty jako odměna nebo pro radost

Zdravé pamlsky pro psy potěší každého pejska. Hodí se na cesty, za odměnu po výcviku nebo i jen tak pro radost a stane se tak zajímavým oživením jídelníčku. V nabídce najdete mnoho druhů příchutí od kuřecího masa přes kachní až po vepřové a další spoustu neodolatelných a zajímavých kombinací, jako je například maso a ovoce nebo maso a zelenina. Přírodní pamlsky jsou bohaté na vitamíny a minerály podporující zdravou kondici vašeho psího kamaráda.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Jak pomůže vaší obci inteligentní veřejné osvětlení?

Rekonstrukce veřejného osvětlení je v posledních letech velkým tématem. Řada obcí ještě stále provozuje nevyhovující a neúsporné osvětlení, které

Read More...

Trápí vás ekzém? Biokosmetika může být řešením

Ekzém je poměrně běžným problémem trápícím spoustu dětí i dospělých. Jeho příčina se sice nedá odstranit žádnou kosmetikou, ale

Read More...

Mobile Sliding Menu