Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

In Doporučujeme

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak pro radost. Objevte kvalitní produkty, jako je například sušené maso a další dobroty plné vitamínů, minerálů a důležitých živin.

Kvalitní psí a kočičí dobroty

Potěšte zmlsané jazýčky svých chlupatých čtyřnohých kamarádů. Objevte značku LyoPro nabízející kvalitní psí a kočičí dobroty. V nabídce najdete lahodné dobrůtky z kvalitního masa a vnitřností a mrazem sušené pamlsky pro psy i kočky pro ozvláštnění jejich jídelníčku. Navíc také pomáhají čistit chrup a posilovat žvýkací svaly.

Masíčko, po kterém se bude každý hafan olizovat za ušima

Hledáte pro svého čtyřnohého chlupatého miláčka něco opravdu speciálního. Dopřejte mu sušené maso pro psy, po kterém se bude olizovat až za ušima. Šťavnaté masíčko obsahuje spoustu cenných bílkovin, které jsou důležité pro zdravý vývoj psů, které pomáhá udržovat ve skvělé kondici.

Šetrná metoda sušení pro zachování živin, čerstvosti a chuti

Není nad to, když si váš pejsek může pochutnat na něčem chutném a zároveň zdravém. Spolehněte se nejen na vysokou kvalitu a chuť, ale také na důležitou čerstvost. Díky šetrné metodě sušení a použití pouze přírodních ingrediencí si produkty zachovávají vyvážený poměr důležitých živin, čerstvost a chuť.

Zdravé dobroty jako odměna nebo pro radost

Zdravé pamlsky pro psy potěší každého pejska. Hodí se na cesty, za odměnu po výcviku nebo i jen tak pro radost a stane se tak zajímavým oživením jídelníčku. V nabídce najdete mnoho druhů příchutí od kuřecího masa přes kachní až po vepřové a další spoustu neodolatelných a zajímavých kombinací, jako je například maso a ovoce nebo maso a zelenina. Přírodní pamlsky jsou bohaté na vitamíny a minerály podporující zdravou kondici vašeho psího kamaráda.

You may also read!

Pinot Noir je jedno z nejuznávanějších červených vín na světě

Pinot Noir je středně plné víno, které chutná po brusinkách, třešních i malinách. Ucítíte v něm však i nádech

Read More...

Chopte se dobré investiční příležitosti a investujte do kvalitního rumu

V posledních několika letech se rum dostává do popředí na trhu s investičním alkoholem, přičemž velké oblíbenosti se těší

Read More...

Potřebujete vyřezat složitý závit? Víme, jaké vybavení je pro vás nejlepší

Řezání závitů patří mezi nejsložitější úkony, které jako obráběči můžete provádět. I přesto na vás takový požadavek vykoukne z

Read More...

Mobile Sliding Menu