Rezervace party stanů pro příští sezónu

In Doporučujeme

Až se léto zeptá, co jsi dělal v zimě, budete mít eso v rukávu. Zima je totiž jako stvořená nejen k lenošení a odpočinku, ale rovněž i k plánování sezónních akcí v exteriéru. Zejména, jedná-li se o garden party, oslavy narozenin, prezentace nebo workshopy. Všechny tyto akce mají společný jmenovatel, a tím je jejich pořádání venku pod širým nebem.

Všichni to milují, ale rádi by i „mokrou variantu“. Nikdy se totiž nedá zaručit dokonalé počasí, i kdyby se meteorologové přetrhli. Pořadatelé jsou totiž nuceni plánovat hodně dopředu, proto je vhodné pojistit se „pro případ“ mobilním zázemím v podobě stanové střechy nad hlavou. Řešením této záludnosti jsou party stany.

Pronájem za babku

Ne každý má na jeho koupi. Pořizovací hodnota není zrovna nejmenší. Úplně každý ale bude mít na jeho půjčení. Pronájem party stanů lze zajistit přes AZ Rent. Základním typem stanů je nůžkový stan. Jedná se o moderní zastřešovací systém, který je konstruován s důrazem na rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu.

Easy-up stan má rozměry 3 x 3 metry. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je možno jej opláštit. Party stany je stejně tak možno nejrůzněji propojovat a spojovat do větších ploch dle přání zákazníka. Stan je možné propojit i s mega variantou 6×3 metrů, čímž získáte již úctyhodnou plochu srovnatelnou s malometrážním bytem.

Nůžkový nebo trubkový?

Společnost AZ Rent nabízí i druhý typ stanu, jímž je stan trubkový. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC. Je možné ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Udělá vám velkou službu za nízkou cenu.

Půjčovné začíná na částce 750 korun za den. Vratná záloha na zapůjčení je 10000 korun. Obvyklá zápůjční doba je od pátku 12.00 hodin do pondělí 10:30. Lze se ale dohodnout na individuálním termínu.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu