Pořiďte si bydlení s výhledem na Malešický les. Už jen poslední byty k prodeji!

In Doporučujeme

Chcete bydlet opravdu stylově? Potom jste určitě při výběru nového bytu vybíraví. Ostatně s ohledem na dnešní ceny, se nevyplatí slevovat ze svých nároků, protože byt je vždy dlouhodobou investicí. A navíc lze očekávat, že ceny výhledově stále porostou. Atraktivní lokalitou je rezidenční projekt Malešický háj, který nabídne výhled přímo na Malešický les. Je to tak místo ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné bydlení, ale zároveň chtějí mít v dosahu veškerou občanskou vybavenost a vymoženosti velkoměsta.

Pohoda a klid v Praze

Ano, také v Praze můžete v soukromí zažít pohodu a klid. Právě nová rezidenční čtvrť totiž nabízí v rámci 5 bytových domů pouhých 107 bytových jednotek. To znamená, že i samotné osídlení je zde řidší, než je tomu obvykle. Bydlení v Malešicích je ideální pro jednotlivce i dvojice, protože nabízí byty od 31 m2, ale také pro rodiny, pro které má byty s rozlohou až 139 m2. V tomto případě se jedná o velké střešní penthousy, které o to více akcentují prvek soukromí. Byty mají také k dispozici:

  • Balkony
  • Terasy
  • Předzahrádky

Vždy tak můžete být doma zároveň ve spojení s venkovním prostředím. Samotné byty mají moderně řešenou vnitřní dispozici, to znamená, že je zde po celý den dostatek světla. Důležitá je ale také praktická stránka bydlení, takže v tomto případě určitě oceníte prakticky řešené užitkové prostory. Podzemní podlaží bytových domů totiž nabízejí jak garážová stání, tak sklepní kóje.

S koupí neváhejte

Pokud přemýšlíte nad pořízením bytu ve zdejší lokalitě, tak určitě s jeho koupí neváhejte, protože už zbývají pouze poslední byty k prodeji. O byty na Praze 10 je opravdu velký zájem, což je dáno samozřejmě už architektonickým konceptem zdejších bytů a stejně tak luxusní lokalitou. Nastěhování do těchto bytů by mělo být možné po jejich dokončení během roku 2023.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu