Pořiďte si bydlení s výhledem na Malešický les. Už jen poslední byty k prodeji!

In Doporučujeme

Chcete bydlet opravdu stylově? Potom jste určitě při výběru nového bytu vybíraví. Ostatně s ohledem na dnešní ceny, se nevyplatí slevovat ze svých nároků, protože byt je vždy dlouhodobou investicí. A navíc lze očekávat, že ceny výhledově stále porostou. Atraktivní lokalitou je rezidenční projekt Malešický háj, který nabídne výhled přímo na Malešický les. Je to tak místo ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné bydlení, ale zároveň chtějí mít v dosahu veškerou občanskou vybavenost a vymoženosti velkoměsta.

Pohoda a klid v Praze

Ano, také v Praze můžete v soukromí zažít pohodu a klid. Právě nová rezidenční čtvrť totiž nabízí v rámci 5 bytových domů pouhých 107 bytových jednotek. To znamená, že i samotné osídlení je zde řidší, než je tomu obvykle. Bydlení v Malešicích je ideální pro jednotlivce i dvojice, protože nabízí byty od 31 m2, ale také pro rodiny, pro které má byty s rozlohou až 139 m2. V tomto případě se jedná o velké střešní penthousy, které o to více akcentují prvek soukromí. Byty mají také k dispozici:

  • Balkony
  • Terasy
  • Předzahrádky

Vždy tak můžete být doma zároveň ve spojení s venkovním prostředím. Samotné byty mají moderně řešenou vnitřní dispozici, to znamená, že je zde po celý den dostatek světla. Důležitá je ale také praktická stránka bydlení, takže v tomto případě určitě oceníte prakticky řešené užitkové prostory. Podzemní podlaží bytových domů totiž nabízejí jak garážová stání, tak sklepní kóje.

S koupí neváhejte

Pokud přemýšlíte nad pořízením bytu ve zdejší lokalitě, tak určitě s jeho koupí neváhejte, protože už zbývají pouze poslední byty k prodeji. O byty na Praze 10 je opravdu velký zájem, což je dáno samozřejmě už architektonickým konceptem zdejších bytů a stejně tak luxusní lokalitou. Nastěhování do těchto bytů by mělo být možné po jejich dokončení během roku 2023.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu