Pořiďte si bydlení s výhledem na Malešický les. Už jen poslední byty k prodeji!

In Doporučujeme

Chcete bydlet opravdu stylově? Potom jste určitě při výběru nového bytu vybíraví. Ostatně s ohledem na dnešní ceny, se nevyplatí slevovat ze svých nároků, protože byt je vždy dlouhodobou investicí. A navíc lze očekávat, že ceny výhledově stále porostou. Atraktivní lokalitou je rezidenční projekt Malešický háj, který nabídne výhled přímo na Malešický les. Je to tak místo ideální pro ty, kteří vyhledávají klidné bydlení, ale zároveň chtějí mít v dosahu veškerou občanskou vybavenost a vymoženosti velkoměsta.

Pohoda a klid v Praze

Ano, také v Praze můžete v soukromí zažít pohodu a klid. Právě nová rezidenční čtvrť totiž nabízí v rámci 5 bytových domů pouhých 107 bytových jednotek. To znamená, že i samotné osídlení je zde řidší, než je tomu obvykle. Bydlení v Malešicích je ideální pro jednotlivce i dvojice, protože nabízí byty od 31 m2, ale také pro rodiny, pro které má byty s rozlohou až 139 m2. V tomto případě se jedná o velké střešní penthousy, které o to více akcentují prvek soukromí. Byty mají také k dispozici:

  • Balkony
  • Terasy
  • Předzahrádky

Vždy tak můžete být doma zároveň ve spojení s venkovním prostředím. Samotné byty mají moderně řešenou vnitřní dispozici, to znamená, že je zde po celý den dostatek světla. Důležitá je ale také praktická stránka bydlení, takže v tomto případě určitě oceníte prakticky řešené užitkové prostory. Podzemní podlaží bytových domů totiž nabízejí jak garážová stání, tak sklepní kóje.

S koupí neváhejte

Pokud přemýšlíte nad pořízením bytu ve zdejší lokalitě, tak určitě s jeho koupí neváhejte, protože už zbývají pouze poslední byty k prodeji. O byty na Praze 10 je opravdu velký zájem, což je dáno samozřejmě už architektonickým konceptem zdejších bytů a stejně tak luxusní lokalitou. Nastěhování do těchto bytů by mělo být možné po jejich dokončení během roku 2023.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu