Pojištění majetku je dnes velmi důležité. Nikdy nevíte, co se může přihodit

In Doporučujeme

Asi nemá příliš smysl rozebírat důvody, proč si pojistit majetek. Nemusí přitom jít pouze o nemovitost, ale může se jednat třeba také o domácnost, případně o nahodilé poškození či odcizení cenné věci. Pojďme se v rámci našeho článku podívat na to, co si vlastně můžete v rámci majetkového pojištění pojistit a kde dává takové pojištění smysl.

Záběr majetkového pojištění je široký

Pokud si chcete pojistit dům či byt, tak v případě majetkového pojištění často myslíme třeba na přírodní živly. Často je to ale celá řada dalších situací, které ohrožují náš majetek. Pojištění majetku je důležité mít také pro situace, kdy dojde k vloupání, ale třeba také k nahodilému poškození vybavení bytu. Pokud si shrneme, co všechno může majetkové pojištění pokrývat, potom se jedná o:

  • Domy, byty a domácnosti
  • Obytné a kancelářské prostory
  • Nahodilé poškození a odcizení
  • Prodlouženou záruku

Při sjednání majetkového pojištění se rozhodne obraťte na pojišťovnu, která vám je schopna zajistit komplexní služby v této oblasti. Třeba ERGO pojišťovna vám nabízí kvalitní pojištění domácnosti, které si můžete sjednat klidně také online. Zvláště v dnešní složité době je to velmi pohodlné, kdy pro pojistku nemusíte ani nikam chodit.

Jak jsme již okrajově naznačili, náš majetek může být klidně i věc, která pro nás má nějakou hodnotu a záleží nám na ní. Tady stojí za to si pojistit nahodilé poškození a odcizení takové věci. Myslete rovněž na prodlouženou záruku, zejména pak u drahé elektroniky.

Myslete na podmínky pojištění

Než si půjdete sjednat libovolnou pojistku, vždy se dobře seznamte s podmínkami pojištění. Má smysl si sjednávat pouze takovou pojistku, která se vám skutečně v konečném důsledku vyplatí. Na trhu je dnes celá řada pojišťovacích produktů, kdy některé mohou mít podmínky lepší, jiné horší. Třeba zmiňovaná ERGO pojišťovna má vše přehledné uvedeno na svém webu, takže je jednoduché se v nabídce pojištění zorientovat.

You may also read!

Přeprava strojů již není problém

Stěhování strojů není žádný snadný logistický problém. Přitom firmy nezůstávají obvykle na jednom místě po celou dobu svého fungování.

Read More...

Likvidace vozidel s odborníky je hračka

Máte doma staré auto, které potřebujete zlikvidovat? Spousta lidí stojí před tímto úkonem jen jednou v životě, proto pak

Read More...

Zavolejte si pro údržbu i opravu svého kávovaru náš odborný servis

Vychutnejte si každý den opravdu dobrou kávu ze svého kávovaru. Aby fungoval tak jak má, dopřejte mu pravidelnou údržbu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu