Kvalita a rozumná cenovka? Jedině mladoboleslavská Škodovka

In Doporučujeme

Naše milovaná zemička dlouhodobě vyniká hlavně tradičním pivovarnictvím, řemeslnickou zručností a nezaměnitelným humorem, kterým překonáváme všechna složitá období. Celosvětovou popularitu nicméně obstarává také kvalita místního automobilového průmyslu. Klíčovou pozici dlouhodobě zastává mladoboleslavská společnost Škoda Auto, která zákazníkům dodává opravdu různorodé výrobky. Hlavní doména značky? Kvalita s rozumnou cenovkou. Příkladem za všechny budiž nová Škoda Fabia, kterou si detailně rozebereme prostřednictvím následujících odstavců. Připraveni?

Atraktivní vzhled, prostor a moderní technologie

Mladoboleslavská automobilová společnost historicky zhotovila několik vozidel, kterými naprosto zastínila dobovou konkurenci. Zmíněnému kritériu podléhá rovněž nová Fabia. Sebevědomá, nadčasová a dynamická mašinka dokonale poslouží „měšťanům i venkovanům“.

Zákazníci libovolného střihu bezesporu ocení detailně propracovaný interiér, moderní technologie, pokročilou konektivitu, všudypřítomné jízdní asistenty, LED světla (nižší spotřeba energie), kvalitní bezpečnostní prvky a také nadstandardní velikost zavazadlového prostoru.

Cenovka vozidla? Rozhodne motorizace a stupeň výbavy

Určitě se momentálně ptáte, kolik může novinka ze závodů českého automobilového výrobce přibližně stát. Cenovku vozidla pochopitelně ovlivní požadavky konkrétního zákazníka. Rozhodne především motorizace a stupeň výbavy. Automobil se základním motorem 1,0 MPI 59 kW a výbavou AMBITION začíná na částce 339 900 Kč. Ceník Škody Fabia posléze uzavírá luxusní výbava STYLE, kterou doprovází motor 1,5 TSI 110 kW a navrch převodovka DSG. Tady si musí zákazník připravit konkrétně 489 900 Kč.

Zdroj/ foto: Škoda Storyboard.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu