K profi kuchaři patří i dokonalé kuchařské oblečení

In Doporučujeme

Kuchařské řemeslo není vůbec snadné. Je proto důležité cítit se v práci ve své kůži. A k tomu nemalou měrou přispívá i vhodně zvolené kuchařské oblečení.

Kuchaři jsou dnes doslova celebritami. Nemalou měrou k tomu přispěly různé televizní pořady. A když už prestiž tohoto povolání natolik stoupla, je důležité kuchaře i náležitě obléct. Tak, aby své kuchařské umění reprezentovali nejen skvělým výkonem u plotny, ale i svým oblečením. Profi kuchařské oblečení patří do každého restauračního provozu – do malých hospůdek, do velkých kuchyní, do nóbl restaurací i rodinných podniků.

Co patří do kuchařského šatníku?

Zejména to mají být pohodlné a snadno udržovatelné kousky, které přispívají k bezpečnosti při práci kuchaře během dne. Basic šatník kuchaře tvoří trička a kuchařské nohavice, dále pak to mohou být zástěry nebo kuchařské čepice. Ale charakteristikou, na základě které mezi personálem poznáte kuchaře, je kuchařský rondon.

Rondony pro kuchaře

Kuchařské rondony, neboli kuchařské vesty, jsou reprezentativní částí šatníku kuchaře. Už dávno nemusí být jen bílé. Charakterizuje je pohodlný a poněkud specifický střih obvykle se šikmo vedeným zapínáním. Vzhled rondonů lze měnit rovněž za pomoci knoflíků, které se dají dokupovat v různých variantách, zejména barevných. Malá změna díky ozdobným knoflíkům na rondonu může znamenat velkou změnu celkového outfitu kuchaře.

Dejte své kuchyni styl

Kuchař dává kuchyni styl a noblesu nejen svým kulinářským uměním, ale rovněž tím, jak reprezentuje. Investovat do skvělého kuchařského oblečení se vyplatí. Rodinná firma FOMI, která se specializuje na zakázkovou výrobu profesního oblečení pro gastronomii obleče i vaše kuchaře. Firma nabízí hotové kuchařské oblečení, včetně rondonů, ale i výrobu na míru. Samozřejmostí jsou kvalitní materiály i perfektně padnoucí střihy oděvů pro gastronomii. Zakázkovou výrobu realizuje jak pro jednotlivce, tak pro firmy.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu