Trápí vás ekzém? Biokosmetika může být řešením

In Doporučujeme

Ekzém je poměrně běžným problémem trápícím spoustu dětí i dospělých. Jeho příčina se sice nedá odstranit žádnou kosmetikou, ale výběr správné kosmetiky může aspoň zmírnit problematický průběh. Pokud už máte nějaké kožní problémy, je obzvlášť důležité dávat si pozor, co si na kůži nanášíte.

Pleť s ekzémem je obecně velmi citlivá. Měli byste si dát pozor třeba i na vodu, kterou ji umýváte. Škodí například tvrdá voda, pokud ji doma máte, je dobré pořídit si filtr na sprchovou hlavici. Značnou roli však hraje i kosmetika, kterou používáte.

Víte, co se vstřebává do vašeho těla?

Pokožka je největším orgánem našeho těla a funguje také jako prostředek pro vstřebávání. Cokoliv, co na ni namažete, se tedy vstřebává do těla. U kosmetiky jsou to například parabeny a další mikroplasty. Víte, že za rok jich průměrný člověk pokožkou vstřebá až 5 kg? Mikroplasty škodí každému organismu, pokožka s ekzémem je však na tyto umělé složky ještě náchylnější. Řešením je biokosmetika.

Kosmetika nabitá přírodními ingrediencemi

Biokosmetika nebo přírodní kosmetika je v tomto daleko příznivější. Je postavená na přírodních ingrediencích, které jsou pro tělo šetrné. Nemusíte se obávat žádných umělých látek, jež by škodily pokožce, dráždily ji.

Biokosmetika v každé drogerii?

Lidé se čím dál více zajímají o to, jaké potraviny kupují nebo kterou kosmetiku si vybírají. Právě díky tomu se nabídka v běžných drogeriích rozšiřuje. Možná bio přípravky najdete i v té vaší. A pokud ne, neváhejte se vydat do specializovaného obchodu. Biokosmetiku prodává například obchod Ekokočka s kamennou pobočkou ve Vsetíně. Máte-li to daleko do Vsetína, neváhejte využít e-shop Ekokocka.cz. V nabídce jsou pouze pečlivě vybrané produkty, vyráběné s láskou, obvykle malými firmami, rodinnými výrobci.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu