Jak pomůže vaší obci inteligentní veřejné osvětlení?

In Doporučujeme

Rekonstrukce veřejného osvětlení je v posledních letech velkým tématem. Řada obcí ještě stále provozuje nevyhovující a neúsporné osvětlení, které s sebou přináší řadu problémů. Patříte mezi ně? Pak je na čase myslet na modernizaci. Co vám přinese?

Proč zrovna inteligentní veřejné osvětlení?

Pojďme se společně podívat na hlavní výhody, které s sebou přináší inteligentní veřejné osvětlení. Tento systém propojuje všechny stožáry ve vaší obci a umožňuje vám ovládat je na základě stisknutí tlačítka v aplikaci. Ve stejné aplikaci zároveň budete mít přístup ke vzdálenému odpočtu elektrické energie a uvidíte všechny další důležité detaily.

Moderní osvětlení samozřejmě spoléhá na úsporné LED žárovky, jež šetří přibližně 80 % elektrické energie (oproti konvenčním žárovkám). Každá z nich přitom nabízí životnost okolo 80 000 hodin svícení, takže nemusíte neustále nakupovat nové kusy a pravidelně je měnit. To znamená dlouhodobé úspory v řádech desítek tisíc korun ročně.

Možná si říkáte, že v současné době nemáte dostatek financí na takovou modernizaci. Naštěstí můžete využít státních dotací, které pokryjí až 100 % celkových výdajů.

Nechte si se vším pomoci

Chcete, aby vše proběhlo hladce a efektivně? Pak se obraťte na známé profesionály ze společnosti Elmik.cz. Ti nejdříve vypracují kompletní světelný projekt, díky němuž sestaví ideální plán osvícení pro vaši obec. Poté vymění zastaralé stožáry, a to bez náročných výkopů s pomocí těžké stavební techniky.

Ve finále nainstalují nová světla a naučí vás s nimi správně zacházet. Pokud budete mít zájem, vypracují dokumenty, díky nimž získáte nejvyšší možnou částku z dotačních fondů.

Podívejte se na jejich webové stránky, prohlédněte si výčet služeb a poté se sami rozhodněte, jestli chcete modernizovat svou obec.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu