S druhotnou licencí Microsoft Office ušetříte tisíce korun

In Doporučujeme

Vzhledem k tomu, že software jako Microsoft Office není zrovna levnou záležitostí, hledáte zřejmě způsob, jak při nakupování kancelářských programů ušetřit. Právě v takový okamžik na scénu nastupuje druhotná licence, která je originální, legální a naprosto funkční. V následujících řádcích vám o této možnosti prozradíme více informací.

Ve své podstatě nezáleží na tom, jestli potřebujete Microsoft Office 2021, nebo sháníte starší Microsoft Office 2016, protože v obou případech dokážete zakoupit takzvanou druhotnou licenci. Zkrátka se jedná o software, který byl už jednou aktivován prvním nabyvatelem, ale následně si ho odkoupili specializovaní prodejci podle předepsaných podmínek.

Druhotná licence je legální

S velkou pravděpodobností se obáváte toho, že provádíte něco nelegálního. Další prodej použitého softwaru je možný a legální, což se dočtete v článcích 4 a 5 Směrnice 2009/24/ES.

Jestliže si tedy zakoupíte Microsoft Office 2019 z druhé ruky, rozhodně neprohloupíte, protože výrazně snížíte náklady na IT vybavení a správu, dostanete bezpečnostní aktualizace včetně technické podpory a veškeré garance. Software naštěstí nepodléhá žádnému opotřebení.

Kde koupit Microsoft Office za lepší cenu?

Pokud hledáte společnost zaměřující se na prodej druhotné licence, není nic jednoduššího než se obrátit na Dostupný-software. Společnost vznikla v roce 2015 a poskytuje profesionální přístup a kvalitní služby. Ve svém produktovém portfoliu má nejen balíčky Microsoft Office z různých let, ale i další licence na operační systémy Windows. Zajímavou kategorií jsou výhodné balíčky, takže můžete koupit Windows 11 Pro společně s Microsoft Office 2021 Professional Plus za přijatelnější cenu. Budete nadmíru spokojení, a navíc výrazně ušetříte.

You may also read!

Komu a proč se vyplatí pojištění proti výpadku příjmů?

Důvodů, které mohou vést ke ztrátě či výpadku pravidelných příjmů, může být celá řada. Od kratší či delší pracovní

Read More...

Správně seřízená okna vám pomůžou ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Jak?

Chcete ušetřit za vytápění a chlazení své domácnosti? V tom případě nesmíte myslet pouze na samotné topení, kotel nebo

Read More...

Efektivní řešení pro každý průmysl s plastovými přepravkami od PK Group

V současném průmyslovém světě je logistika klíčová a efektivita manipulace s materiálem může znamenat velký rozdíl v produktivitě a

Read More...

Mobile Sliding Menu