Výdělek na Internetu – Tip

In Jak vydělávat na internetu

Chodit denně do zaměstnání, kde trávíte tradičních osm hodin, není jediný způsob, jak si zajistit příjem. Vydělávat můžete v současné době i přes internet. Jak na to?

Co je affiliate a lead generation

Projekt eSpolupráce.cz se zaměřuje na tzv. affiliate marketing a lead generation. Affiliate marketing, jinak též zvaný provizní, je typ internetového marketingu zaměřeného na výkon.

Založen je na provázanosti prodejce služby či produktu a jejího webu a webu vydavatele reklamy. Podstatou je provize za doporučení této konkrétní služby či produktu. Prakticky tak získává služba či produkt propagaci a partner má na druhou stranu nárok na odměnu, která se generuje na základě skutečného objemu prodejů.

Lead generation je definován jakožto proces, který si klade za cíl zaujmout potenciální zákazníky a přeměnit je v tzv. leady. Tak se označuje ten uživatel, který projevil zájem o produkt či službu konkrétní firmy. Jde tedy o získávání kontaktů pro budoucí prodej.

Server eSpolupráce nabízí celou řadu příležitostí. V současné době se jedná o projekt, který sdružuje itsíce registrovaných affiliate partnerů a několik desítek inzerentů. Hlavním cílem projektu je nabídnout všem obchodním partnerům maximální transparentnost. Stejně tak zajišťuje nadstandardní zákaznický servis.

Jak na spolupráci s eSpolupráce.cz

To vše je dáno především silným zázemím renomované značky. Za webem stojí společnost Elephant Orchestra, s.r.o., která již na tuzemském internetu provozuje úspěšně finanční portály Úspory.cz a Půjcky.cz.

Coby affiliate partner se může do projektu zaregistrovat skutečně každý. Jde o pohodlnou metodu, jak vydělávat jednoduše přes internet. Využít pro tento způsob propagace lze širokou škálu online kanálů, jako jsou vlastní blogy, klasické webové stránky, ale i účty na sociálních sítích nebo e-mailové databáze.

K odvětvím, která umí nabídnout obzvláště vysoké provize, lze přiřadit především projekty zaměřené na módu, dále také weby týkající se nábytku nebo farmacie. Vysoký potenciální zisk však přináší mnohem širší škála oborů. Affiliate tak nabízí příležitosti skutečně všem zájemcům, kteří mají zájem se na něm podílet.

V rámci systému eSpolupráce potřebujete jako partner pouze vlastní registraci. Tu získáte zdarma. Affiliate projekty nemusíte vybírat, jednotlivé kampaně mají stanoveny provizní podmínky. Stejně tak je zajištěna propracovaná zákaznická podpora.

You may also read!

Klíčové kroky k zodpovědnému hazardu s pomocí IPRH

Hazardní hry představují pro mnohé zábavu a vzrušení, avšak s sebou nesou i potenciální rizika. Odpovědnost za minimalizaci těchto

Read More...

Kde hledat obrazy v aukci?

Starožitnosti a obrazy patří k věcem, které s přibývajícími roky rozhodně neztrácí na své hodnotě. Právě proto je možné

Read More...

Zdravé a lahodné dobrůtky pro psy

Dopřejte svému chlupatému psímu miláčkovi kvalitní a lahodné dobrůtky jako zpestření jídelníčku, za odměnu po výcviku nebo jen tak

Read More...

Mobile Sliding Menu