Jak je to s rychlostí internetu? Internet můžete mít rychlejší

In Doporučujeme

V současné digitální době si jen málokdo dokáže představit každodenní fungování bez internetu. Přestože se technologie neustále zdokonalují, ne všichni poskytovatelé dokážou nabídnout optimální rychlost, se kterou by člověk zvládnul podívat se na videa, stáhnout si potřebné dokumenty, nebo třeba spustit online program. Předtím, než si tedy vyberete poskytovatele internetu, měli byste si nejprve zjistit, jaké tarify vám nabízí, jak se pohybuje rychlost v místě vašeho bydliště a jakým způsobem internet vůbec rozvádí.

Společnost AIM, která je na trhu s internetem jako doma, se rozhodla spolu s rádiem Impuls všechno změnit, a tak nabízí atraktivní Impulsovic tarify. Vyznačují se vyšší rychlostí a větší spolehlivostí.

Rychlý internet i na vesnicích

Bohužel, obyvatelé menších obcí a také vesnic se museli dlouho uspokojit s ADSL připojením k internetu, později na scénu nastoupili poskytovatelé Wi-Fi, ovšem není Wi-Fi jako Wi-Fi. Jestliže vám společnost slíbí Wi-Fi internet za působivou cenu a s vysokou rychlostí, měli byste si ověřit, jestli skutečná rychlost je taková, jako je uvedeno ve smlouvě. Ve většině případů nikoliv, navíc se rychlost ještě více snižuje, neboť se jedná o agregované připojení. Nejvyšší rychlost tak naměříte především ráno, a pak až v pozdních večerních hodinách, jakmile ostatní uživatelé využívající stejný internet jako vy spí.

Počítejte také s tím, že je Wi-Fi připojení výrazně ovlivněno tím, jaké je venku počasí. Pokud prší, sněží, ale třeba jen fouká, internet vypadává a rychlost připojení rapidně klesá. Opravdu budete s takovým internetem spokojení? V okamžiku, kdy zavoláte poskytovatelovi, že vám přestal fungovat internet, buď vám nezvedne telefon, nebo vám jen naslibuje hory, doly, ale stejně nic nesplní.

AIM boduje se svým internetem po celé ČR

Chcete internet na doma, na který si nebudete stěžovat? Když už se vyskytne problém, poskytovatel AIM je ochoten ho s vámi řešit, aby dospěl k vaší maximální spokojenosti. Začal se zaměřovat především na malé vesnice a obce, kde je to s připojením internetu opravdu bídné. Snaží se nabídnout vskutku kvalitní služby i lidem, kteří nebydlí přímo v centrech větších měst.

S kvalitou měli problém uživatelé v pražské části Jižní Město. Vložilo se do toho AIM a nyní má internet Jižní město na vskutku vysoké úrovni. Samotná lokalita má obrovský potenciál, což si poskytovatel AIM uvědomuje.

Internetová sazba, která vyrazí dech

AIM začalo spolupracovat s oblíbeným rádiem Impuls. Společně tito dva velcí hráči vytvořili Impulsovic tarify, které mají oslovit především cílové skupiny, jež se potýkají se špatným připojením k internetu. Často této oblasti nerozumí senioři, a potom podepíšou poskytovatelům internetu nevýhodné smlouvy – pomalý internet za neskutečné peníze. AIM pomáhá lidem v důchodovém věku, aby i jim se dostalo kvalitní připojení, a tak si mohli třeba volat přes internet se svou rodinou, hrát ve volném čase sudoku a číst si aktuální zprávy.

Internet AIM je v podstatě obchodní značka významné společnosti Planet A, která s gigantem jménem CETIN poskytuje stabilní připojení k internetu bez výpadků. Už se vám nestane, že uprostřed práce vám vypadne na několik hodin internet. Samozřejmě, nějaké technické problémy nastat mohou, nicméně AIM je s vámi co nejrychleji vyřeší, aby vám internet opět šel.

Internet od AIM je založen na kabelovém internetu, díky čemuž jsou tarify vysokorychlostní za nízkou částku. Už se nemusíte bát ani žádného FUP a agregace. AIM přináší i do zapomenutých částí vysokorychlostní internet.

You may also read!

Hledáte kvalitní textilní galanterii? Nabízíme vám ji

Pokud patříte mezi milovníky ručních prací, zajisté uvítáte kvalitní textilní galanterii a další potřeby pro tvoření, které naleznete na

Read More...

Pinot Noir je jedno z nejuznávanějších červených vín na světě

Pinot Noir je středně plné víno, které chutná po brusinkách, třešních i malinách. Ucítíte v něm však i nádech

Read More...

Chopte se dobré investiční příležitosti a investujte do kvalitního rumu

V posledních několika letech se rum dostává do popředí na trhu s investičním alkoholem, přičemž velké oblíbenosti se těší

Read More...

Mobile Sliding Menu