Ochranu osobních údajů na nejvyšší úrovni dostanete v sexshopu

In Doporučujeme

Když se zamyslíte nad tím, které organizace a firmy nejlépe chrání vaše osobní údaje, asi těžko by vás napadl sexshop. Ostatně, nejedná se o žádné pravidlo, jež by platilo pro všechny sexshopy. Sexio.cz je ovšem výjimkou.

Vzhledem ke GDPR by vaše osobní údaje měli chránit úplně všichni, jimž je svěřujete. Realita je ale často jiná. Jak myslíte, že je možné například cílení reklam? Facebook, Google a mnozí další moc dobře vědí, co vyhledáváte a jaké stránky si prohlížíte. Tedy aspoň tehdy, když jim to ty stránky povolí sledovat.

Nakupte v sexshopu bez strachu z odhalení

Pro Sexio.cz je ochrana soukromí zákazníků naprostou prioritou. Raději se vzdá části svého zisku, jen aby zákazníci zůstali v anonymitě. Pár příkladů za všechny:

  • Na svém webu nemá žádné partnerské odkazy na cizí e-shopy. Za tyto odkazy by sice mohl získat peníze, jenže také by jiným stránkám umožnil zjistit, že jste na ně přišli ze sexshopu.
  • Na webu nenajdete cizí obsah, tlačítka sociálních sítí ani nic podobného. Ono totiž stačí jenom facebookové tlačítko To se mi líbí na stránce a modrý technologický gigant hned ví, zda jste stránku navštívili.
  • Nefiguruje v cenových srovnávačích. Být součástí srovnávačů znamená mít více zákazníků, kteří vás tam objeví. Jenže daní je také umožnit těmto vyhledávačům přístup k informacím o vašich zákaznících.

Vzhledem k výše uvedenému lze Sexio.cz určitě označit za nejdiskrétnější eshop s erotickými pomůckami.

Chtějte více než neoznačenou krabici

Každý sexshop se snaží být diskrétní, samozřejmostí je například posílání zásilek v neoznačených krabicích bez loga, aby sousedka nevěděla, co vám přišlo. Málokterý sexshop si však dává pozor na výše uvedené technické záležitosti. Kolikrát ani neví, jaké všechny informace o svých zákaznících dávají k dispozici. Buďte chytřejší. Až si budete nakupovat erotické pomůcky, kupte je tam, kde si informace o vás nechají skutečně pro sebe.

You may also read!

Čištění střech: cesta k dlouhodobému zdraví Vašeho Domu

Čištění střech je důležitým úkolem, který může zvýšit životnost vaší střechy a zachovat integritu domu. Střecha je vystavena nepříznivým

Read More...

Textilní velkoobchod: Tajemství úspěchu ve světě módy a textilního průmyslu

Pro mnoho maloobchodníků, návrhářů a výrobců je klíčové mít přístup k široké škále kvalitního textilu, aby mohli vytvářet trendy

Read More...

Vodní dýmky jsou stále více populární

Říká se jí vodnice, šíša, je to zkrátka vodní dýmka. Jedná se o stále populárnějšího společníka do čajoven, dalších

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu