Ochranu osobních údajů na nejvyšší úrovni dostanete v sexshopu

In Doporučujeme

Když se zamyslíte nad tím, které organizace a firmy nejlépe chrání vaše osobní údaje, asi těžko by vás napadl sexshop. Ostatně, nejedná se o žádné pravidlo, jež by platilo pro všechny sexshopy. Sexio.cz je ovšem výjimkou.

Vzhledem ke GDPR by vaše osobní údaje měli chránit úplně všichni, jimž je svěřujete. Realita je ale často jiná. Jak myslíte, že je možné například cílení reklam? Facebook, Google a mnozí další moc dobře vědí, co vyhledáváte a jaké stránky si prohlížíte. Tedy aspoň tehdy, když jim to ty stránky povolí sledovat.

Nakupte v sexshopu bez strachu z odhalení

Pro Sexio.cz je ochrana soukromí zákazníků naprostou prioritou. Raději se vzdá části svého zisku, jen aby zákazníci zůstali v anonymitě. Pár příkladů za všechny:

  • Na svém webu nemá žádné partnerské odkazy na cizí e-shopy. Za tyto odkazy by sice mohl získat peníze, jenže také by jiným stránkám umožnil zjistit, že jste na ně přišli ze sexshopu.
  • Na webu nenajdete cizí obsah, tlačítka sociálních sítí ani nic podobného. Ono totiž stačí jenom facebookové tlačítko To se mi líbí na stránce a modrý technologický gigant hned ví, zda jste stránku navštívili.
  • Nefiguruje v cenových srovnávačích. Být součástí srovnávačů znamená mít více zákazníků, kteří vás tam objeví. Jenže daní je také umožnit těmto vyhledávačům přístup k informacím o vašich zákaznících.

Vzhledem k výše uvedenému lze Sexio.cz určitě označit za nejdiskrétnější eshop s erotickými pomůckami.

Chtějte více než neoznačenou krabici

Každý sexshop se snaží být diskrétní, samozřejmostí je například posílání zásilek v neoznačených krabicích bez loga, aby sousedka nevěděla, co vám přišlo. Málokterý sexshop si však dává pozor na výše uvedené technické záležitosti. Kolikrát ani neví, jaké všechny informace o svých zákaznících dávají k dispozici. Buďte chytřejší. Až si budete nakupovat erotické pomůcky, kupte je tam, kde si informace o vás nechají skutečně pro sebe.

You may also read!

Propanbutanové a propanové láhve až do domu? Brzy se bude jednat o běžnou službu

Využíváte ve své domácnosti propanbutanové láhve? Jste vášniví turisté a rádi si při kempování ohřejete jídlo na plynovém vařiči?

Read More...

Úsporná sprcha pomůže šetřit náklady za spotřebu vody

Je to životadárná kapalina a potřebujeme ji denně. Otázkou ovšem je, kolik litrů každý den vyplýtváme zbytečně, protože v úsporách

Read More...

Hledáte nové bydlení v Praze? Zkontrolujte nabídku volných bytů na Praze 3 a vyberte si ten svůj

Přejete si najít svůj byt snů a přestěhovat se někam, kde budete mít na dosah veškeré služby, ale zároveň

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu