Podnikatelský úvěr se dá získat i mimo banku a nemusí být nevýhodný

In Doporučujeme

V současné době se stále více podnikatelů dostává do finanční tísně. Může to být dáno řadou faktorů, z nichž některé zkrátka nemohou ovlivnit. Typicky jde o zdražování vstupních nákladů, vyšší platby za energie atd. Leckdy pak nezbývá, než aby hledali možnosti, jak překlenout toto období nějakým úvěrem.

Banky mají solidní úvěry pro podnikatele, nejsou však tolik dostupné

Banky jsou stále na prvním místě, pokud jde o úvěry pro podnikatele i soukromé osoby. Jenže procento úspěšných žadatelů u nich nebývá příliš vysoké, protože zkrátka banky nechtějí riskovat. Často kvůli nízké bonitě zájemců. Naštěstí zde existuje možnost obrátit se na nebankovní sektor. V něm je však zapotřebí pečlivě vybírat, u koho si peníze půjčíte.

Nebankovní úvěr se zástavou se dá zajistit rychle a bez zbytečné administrativy

Pakliže chcete půjčit vyšší obnos peněz pro rozvoj a udržení konkurenceschopnosti vaší firmy, jeví se jako poměrně zajímavé nebankovní úvěry se zástavou nemovitosti. Zde je ale opatrnost dvojnásob na místě, protože když zvolíte poskytovatele, který není dostatečně etablovaný a věrohodný, snadno můžete o zastavenou nemovitost přijít. Proto volte společnost, jež má dostatečnou historii, je vedena u ČNB (může poskytovat úvěry) a má dobré podmínky.

Kvalitní nebankovní podnikatelský úvěr na nemovitost se pozná tak, že vám bude nabídnut nízký úrok. Už totiž jen tím, že zastavujete vámi vlastněnou nemovitost, ukazujete, že to s následným splácením úvěru myslíte opravdu vážně a nehodláte se ze závazku nějakým způsobem vyvléknout. Kromě toho byste měli mít možnost zvolit si rozumný splátkový kalendář, aby vás a vaši firmu příliš nezatěžoval a nedostali jste se kvůli němu velmi rychle do ještě větších potíží.

Tip na nebankovní úvěr pro podnikatele

Zajímavý podnikatelský úvěr na nemovitost nabízí společnost Nebankovní finance. Půjčit si u ní lze až 50 milionů korun s dobou splatnosti do 30 let, přičemž základní úroková sazba nepřekračuje 5 procent. Jde tedy o úvěr, který je do značné míry srovnatelný s bankovními produkty. Ručit lze nejen vlastní nemovitostí, ale také nemovitým majetkem třetí osoby, pakliže k tomu dá patřičný písemný souhlas. Peníze máte na účtu do druhého dne od schválení úvěru.

You may also read!

Zlato s garancí. Jak koupit kvalitní, investiční poklad?

Chcete někam investovat, ale nejste zrovna milionář, abyste si mohl dovolit koupi něčeho většího? Nevadí. I běžný člověk může

Read More...

Adventní kalendář 2023 s kosmetickým překvapením

Pomalu se blíží adventní období, přičemž tradiční pomůckou pro odpočítávání Štědrého dne je adventní kalendář. Pokud vám však čokoláda

Read More...

S Modrým Koníkem bude každá těhule v obraze

Nešťastná třináctka? To v těhotenství rozhodně nehrozí. Třináctka je zde jednoznačně spojená s koncem prvního trimestru těhotenství. Třináctý týden přináší úlevu

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu