Řemínky k hodinkám Apple Watch lze pravidelně měnit

In Doporučujeme

Dnes již každé malé dítě ví, co čekat od společnosti Apple. Ta za celou svou bohatou historii snad nikdy nevypustila do světa produkt, co by nebyl technicky precizní a zároveň vizuálně podmanivý. Apple Watch samozřejmě nejsou žádnou výjimkou.

Jedná se o velice užitečný přístroj, jenž nefunguje pouze jako časomíra, ale nabízí toho daleko více. Designově jde opět o povedenou záležitost, ovšem zde dost záleží i na použitém řemínku. Ten je totiž možné vyměnit za jiný.

Originály jsou drahé

Víceméně všechny výrobky od Apple jsou po všech stránkách skvělé, což se však samozřejmě odráží i na ceně. Ta bývá v mnoha případech pro běžného smrtelníka opravdu vysoká, a člověk si tak vždy musí ujasnit, jestli chce mít doma prémiovou hračku za veliké peníze, nebo se objede bez ní.

A v podstatě totéž platí i Apple Watch bandu. Originální pásky na Apple Watch opravdu nejsou k dispozici za pár korun jako u konkurence, ale budete si muset pořádně připlatit. Za své peníze ovšem dostanete odpovídající kvalitu. Otázkou však je, jestli ta je natolik dostatečná, aby se vám tato investice vyplatila.

Na schůzku i pro běhání

Samozřejmě, že si žádné náhradní řemínky na Apple Watch nemusíte kupovat ještě hodně dlouho, pokud jste spokojeni s tím, co jste dostali k hodinkám. Standardně se k výrobku dodávají silikonové modely, které jsou nejen dostatečně pevné, ale i slušivé. Během fyzických výkonů se v nich však dost potí ruka, což může mít za následek tvorbu ekzémů.

Proto byste měli v případě, že rádi sportujete, uvažovat nad koupí řemínku vytvořeného z tkaného nylonu. Tento materiál je k pokožce daleko šetrnější než silikon, jelikož je mnohem prodyšnější a ruka se pod ním takřka nepotí.

Nový řemínek budete potřebovat i pokud se pohybujete ve velkém byznysu, kde z člověka musí vyzařovat nějaká elegance. Hodinky se silikonovým, případně sportovním řemínkem, by vám tuto auru mohly docela podstatným způsobem narušit. Naopak, článkový řemínek je pro takové příležitosti přímo dělaný.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu