Podle jakých parametrů vybrat matraci, a proč dát přednost produktům od Bazyl?

In Doporučujeme

Snad nikdo nemůžete vyvrátit fakt, že bez kvalitního spánku se nedá normálně fungovat. Pokud trpíte bolestmi zad nebo nespavostí, důvodem může být i nekvalitní matrace. Ono se to na první pohled nezdá, ale každému člověku vyhovuje jiný typ, tuhost a materiál matrace.

Naštěstí si můžete v dnešní době vymýšlet, protože existuje nepřeberné množství prodejců zabývajících se výrobou a prodejem tohoto produktu. K dispozici jsou modely pro dospělé, teenagery i miminka, dokonce i hotelové matrace. Momentálně jsou v kurzu matrace ze studené pěny, viscoelastické paměťové pěny a latexu. Tyto moderní a vychytané materiály byly vyvinuty, aby vás zbavily bolesti zad a páteře.

Od nové matrace očekávejte maximum

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv matraci, pamatujte na to, že musí být komfortní, prodyšná a kvalitní. Na místě je i její dlouhá životnost. Myslete i na svou hmotnost. Vážíte-li více než 90 kilogramů, je nutné zvolit model s vyšší tuhostí. Když hledáte produkt pro děti, nekupujte matraci, která je příliš měkká, protože potomkům neposkytne správnou oporu. K nejoblíbenějším patří výrobky se střední tuhostí. Někteří lidé preferují kousky s tuhostí 1 – 3, jiní zase tvrdší podklad 3 – 5.

Kvalita až na prvním místě

Při výběru matrace hrají hlavní role věk, hmotnost i zdravotní omezení jedince. V úvahu je nutné brát i polohy spánku. Jak už bylo řečeno, například matrace 18 cm nabízejí absolutní komfort, ale nabídka na Bazyl.cz je mnohem pestřejší. Stačí se podívat na internetové stránky a přesvědčit se. Najdete zde modely vyprodukované malovýrobou, tudíž se můžete spolehnout na kvalitní sortiment. Při výrobě jsou využívány jen špičkové materiály, které prošly certifikací ÖKO-TEX® Standard 100. Vybírat lze matrace ze studené pěny, PUR pěny, termoelastické paměťové pěny a latexu.

You may also read!

S elektronickými cigaretami je kouření bezpečnější

Každý malý školák dnes ví, že kouření nepřináší příliš mnoho zdravotních výhod, spíše právě naopak. Jedná se o zlozvyk,

Read More...

Důležitá lékařská vyšetřovací technika: Oftalmoskopy, otoskopy i dermatoskopy

Vyšetření nám dnes usnadňuje spousta pomůcek. Je to komfortnější nejen pro pacienty, ale i profesionály. Kde seženou to nejlepší? Zdravotnické

Read More...

K čemu slouží jednotlivé druhy kalibrů? Neztraťte se v možnostech

V moderní strojírenské výrobě je nutné pracovat s extrémně přesnými rozměry, které se pohybují v řádech pouhých setin milimetru.

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu