Anglicky beze strachu a ostychu

In Vzdělání

Máte doma předškoláka, který není žádný stydlín, a chtěli byste, aby se naučil cizí jazyk? Nemáte oporu ve školním zařízení, které výuku malých dětí bagatelizuje? Pak nenechávejte nic osudu a vezměte věci do svých rukou. Nejlepší způsob, jak seznámit svého potomka se základy angličtiny je přihlásit ho do jazykové školy s intenzivní vyučovací metodou.

Jednou z takových je jazyková škola JS FAN. Vyhlášená jazykovka používá unikátní metodu Wattsenglish, jež pracuje s emocemi a přirozenými vlivy na dětskou psychiku. Zakladatel a rodilý mluvčí Steve Jobs preferuje kontakt „face to face“. K udržení pozornosti napomáhá divadelní maňáskové duo Steva a Maggie, které děti jednoduše milují.

Učení bez učení

Kurz angličtina pro předškoláky je koncipován jako roční a probíhá jednou týdně podobu 60 minut. Výuka probíhá hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Děti teda nemají nutkavý pocit, že se učí, ale hravou formou získávají první kontakt s angličtinou a nasávají zkušenosti v konverzaci. Výhodou je, že lektor mluví na své žáky zásadně anglicky, a tak jsou děti chtě-nechtě v prostředí, kde česky nepadne ani slovo. Není se ale třeba bát, děti tuto realitu vezmou za svou velmi rychle.

Individuální přístup

Kurz angličtina pro předškoláky je vhodný pro děti od čtyř let. V každém kurzu je maximálně osm dětí, což umožňuje intenzivní osobní kontakt. Lektor má dostatek prostoru věnovat se každému dítěti solo, což v praxi znamená, že neexistuje stav, kdy by se studentík „ulejval“ nebo se konverzaci vyhýbal.

Peníze a energie vložené do kurzu se tak jednoznačně vrátí. Dítě během jednoho roku získá schopnost porozumět základním frázím a komunikovat v běžných životních situacích. A to bez ostychu a strachu z cizího jazyka. Podle odborníků je tohle ten nejlepší start pro osvojení si angličtiny a její plynné ovládnutí v budoucnosti.

You may also read!

Zlato s garancí. Jak koupit kvalitní, investiční poklad?

Chcete někam investovat, ale nejste zrovna milionář, abyste si mohl dovolit koupi něčeho většího? Nevadí. I běžný člověk může

Read More...

Adventní kalendář 2023 s kosmetickým překvapením

Pomalu se blíží adventní období, přičemž tradiční pomůckou pro odpočítávání Štědrého dne je adventní kalendář. Pokud vám však čokoláda

Read More...

S Modrým Koníkem bude každá těhule v obraze

Nešťastná třináctka? To v těhotenství rozhodně nehrozí. Třináctka je zde jednoznačně spojená s koncem prvního trimestru těhotenství. Třináctý týden přináší úlevu

Read More...

Mobile Sliding Menu